Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Днес се зачетох в една статия на Гардиън за някакво 'random' пътуване и реших да разгледам, стори ми се интересна хрумка, зачудих се дали Магеланци го знаят (не си спомням да съм го срещала): BeRightBack, с две думи, плащаш някаква месечна такса и те пращат всеки 4 месеца на място-изненада... Желаещи?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Доколкото виждам, ти имаш някакъв избор, под формата на предпочитания и също мисля, че можеш да 'забраниш' някои градове, както имаш избор и на летище, т.е. едва ли ще те пратят на дестинацията, от която се предполага, че ще тръгваш...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 23 минути , neuromancer каза:

не се ли предполага, че тръгваш от Англия?

image.png.e03da59b7eb4f7789bdb6fe383b29d48.png

 

Не, но не разбирам какво точно включва цената от 50 GBP на месец? С 200 паунда няма да стигнеш супер далеч, ако се включва хотел и самолетен билет. Или става въпрос само за Европа?

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

Мисля, че е само за Европа

преди 8 минути , П.Кръстев каза:

image.png.e03da59b7eb4f7789bdb6fe383b29d48.png

 

Не, но не разбирам какво точно включва цената от 50 GBP на месец? С 200 паунда няма да стигнеш супер далеч, ако се включва хотел и самолетен билет. Или става въпрос само за Европа?

И да, сега като разцъках, излиза само ЮК като начална страна, но ето предприемаческа идея за България 😁

Редактирано от searus
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Цитат

How long does a trip last and what does it include?

How long are holidays with BeRightBack and what is included with the subscription.
BeRightBack avatar
Written by BeRightBack 
Updated over a week ago

Your trip will always last for 3 calendar days. BRB provides return flights and booked accommodation for 2 nights in your destination. For example, if you were to book a trip starting on a Friday you can expect to fly out on the Friday, stay for 2 nights in your destination and return on the Sunday.

What kind of accommodation do you book?

We guarantee accommodation of 3 stars and above, and won't book less than a 3/5 trip advisor rating. It's important to us that you have the perfect base to explore your surroundings from, but we don't expect you to be spending your time in the hotel except for sleeping!

Not included in your trip

Airport transfers to/from your accommodation
Food and drink
Hold luggage
Insurance (Travel or Health)

 

Намирам идеята за чудесна. Като се има предвид стандартът в кралството, членската вноска не е висока.

Редактирано от Goal & Boss
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На мен лично не ми харесва идеята. Мястото изненада може да е вече посетено място, няма гаранция че ще получиш реална отстъпка, нямаш контрол върху качеството на хотелите и т.н. Задължително плащаш на посредник без да знаеш реално каква услуга получаваш.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 4 минути , Topfly каза:

На мен лично не ми харесва идеята. Мястото изненада може да е вече посетено място, няма гаранция че ще получиш реална отстъпка, нямаш контрол върху качеството на хотелите и т.н. Задължително плащаш на посредник без да знаеш реално каква услуга получаваш.

Е, не е за всеки това, но мисля, че за качеството на хотелите ще се опитат да са по-сериозни, имайки предвид разглезената таргет група, а за местата за посещение, имаш някакъв избор все пак, доколкото разбирам - махаш посетените градове, а и да си посетил някой, какво пречи пак? Точно елементът на изненадата привлича, естествено, че няма гаранция за отстъпка, това е игра, някой ще намаже веднъж, друг другия път и така... Все пак говорим за 200 пари за един уикенд, не са малко, но не са и чак толкова много... 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 46 минути , Topfly каза:

На мен лично не ми харесва идеята. Мястото изненада може да е вече посетено място, няма гаранция че ще получиш реална отстъпка, нямаш контрол върху качеството на хотелите и т.н. Задължително плащаш на посредник без да знаеш реално каква услуга получаваш.

И на мен не ми допада, главно защото г/д всяко от местата, които те ще ми предложат, аз мога да го посетя за под 200 паунда за 2 нощувки. Имай предвид обаче:

 

 - Не може да е посетено място, защото отбелязваш кои места си посетил и не искаш да участват.

 - Не плащаш задължително, може да си изтеглиш обратно спестените пари, които са натрупани в сайта. 

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , П.Кръстев каза:

И на мен не ми допада, главно защото г/д всяко от местата, които те ще ми предложат, аз мога да го посетя за под 200 паунда за 2 нощувки.

Това до голяма степен не е така, ако летиш от Лондон, зависи много и за къде ще летиш, но ако го сметнеш като усреднена цена, и ти се падне 'скъпа' дестинация, ще си доволен 😉 естествено, ако ме пратят в Гренобъл например, докъдето Уиз летят за 8 паунда (с дискаунт клуб), е друго...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.