Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен!


Препоръчани мнения

Здравейте! Казвам се Наталия и съм много запалена  на тема пътешествия, както всички тук. Попадала съм много пъти на сайта, но до сега все не ми е оставало време да се регистрирам. Тук съм, за да чета интересни теми и да споделям и помагам с каквото мога и аз. Старая се да пътувам по няколко пъти в годината, когато имам възможност. По професия съм фотограф и се занимавам основно с това, хубавото е че мога да съчетавам и пътуването с професията ми, поне за удоволствие 🙂 

Последната дестинация, от която се върнах беше Куба, преди по-малко от месец 🙂 

 

Редактирано от ihateflying
  • Харесвам 10
Връзка към мнение
преди 17 минути , naTpuoT каза:

Интересен ник 😉

Точно се канех да попитам защо "I hate flying"

 

Здравей и добре дошла @ihateflying, надявам се да се забавляваш с нашата компания!

Връзка към мнение

По принцип имам страх от летене и понякога получавам панически атаки докато съм в самолета, но всичко е точно 😄 

Напоследък е по-добре положението. Въпреки тези неприятни моменти, това не ме е спирало да пътувам никога и даже се опитвам да го превъзмогна с повече пътуване 🙂 

Никнеймът ми харесва, защото е парадоксално как е възможно нещо едновременно толкова да мразиш и да изпитваш необходимост да го правиш, защото по този начин си сбъдваш мечтите 🙂  Важното е да сме здрави и да се забавляваме. 

Поздрави на всички! 🙂

Редактирано от ihateflying
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.