Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен, Магеланци


Препоръчани мнения

Здравейте, отново!

Казвам се Златина. Отдавна слушам за magelanci, но до преди няколко дни не се бях регистрирала - само си четях разни пътеписи.  Тази седмица, обаче взехме /аз и синът ми/ визи за САЩ. Неговата най-голяма мечта е да посети Ню Йорк, а моята - да пътувам. Така че решихме - през юни отиваме! Много бих искала сама да организирам пътуването /като истински магеланец/. Имам опит в организацията на семейните ни пътувания из Европа - нощувки, забележителности, които да посетим, пътуване. Проблемът е, че не съм излизала извън пределите на континента досега и първият ми проблем е че наистина не знам как да си купя самолетните билети /Чак ме е срам,да го напиша/.  Чета, че има разни тънкости - къде да следя цените; с прикачване ли да е или не; има ли значение картата, с която плащам; как единият билет да е с чекиран багаж, а другият - не, а пък да ги купя едновременно... Ще имам нужда от помощта ви

Много странно представяне стана - директно да въпроса... Обаче към момента това е около мен - искам, мечтая, планирам .. пътуване и това най-много ме вълнува

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Не се тревожи, щом имаш някакъв, дори и малък опит, ще успееш. И аз така все четях тук, преди два месеца се регистрирах, а днес купих самолетни билети през посреднически сайт. Отне ми време това с прехвърлянето на резервацията на мое име, но успях благополучно всичко да финализирам. Верно пак са в Европа и не са скъпи, но принципът на действие е един и същ. Напред и успех😉

Връзка към мнение

До съседите гърци😁 от съседите румънци. Мнооого дребна хапка в сравнение с твоята задача, но се опитвам да ти вдъхна малка доза увереност. Спокойно планът ти ще улегне и накрая ще се подреди.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла 🙂 Ню Йорк и САЩ са много по-лесни за организиране от много страни в Европа, ще се справиш 🙂 Пусни си отделна тема в подфорума на САЩ и давай с въпросите един по един, ако трябва!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.