Прескочи до съдържание

Франкфурт - Великденски остров - Франкфурт за 714€


Препоръчани мнения

Не съм много запознат с тази дестинация, но това ми изглежда като да е добра оферта 


Франкфурт - Великденски остров с Latam за 714€ 


image.png.55dec72c0c147ced8102c9502ad463df.png



Примерни дати :
4 – 13 Feb
5 – 18 Mar
18 – 29 Mar
31 Mar – 10 Apr
9 – 19 Apr
1 – 11 May
15 – 25 May
29 May – 8 Jun

За езервации:
SKYSCANNER

Има дълги стопове в Сао Пауло и  Сантяго, които позволяват отскок до градовете. 
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 20
  • Браво 2
  • Замислям се 2
Връзка към мнение

В блоговете имаше дати и на 650€ от Милано. Ето една за 670€ , предполагам може да се сглоби и   с по-малък престой.

 

Screenshot_2019-01-13-18-12-38-702_com.android.chrome.png

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Радват офертите. Великденският ми се изплъзна преди година и бих се метнала само дотам, но на по-ниска цена. Преди години имаше промоция за 450 - 500Е.

Връзка към мнение

Не, че съм тръгнал да купувам такива билети, но не е ли странно да биеш толкова много път (Великденският остров по мои сметки е едно от най-далечните места спрямо България) само за да видиш статуите? Аз смятам, че подобна програма трябва да бъде придружена поне от една седмица в Южна Америка. Тези стопове не са лоши, но не променят особено нещата. 

Иначе цената е доста добра.

Редактирано от ACM
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Местата, които съм искала да видя в ЮА вече съм ги посетила, с изключение на Венецуела и племената в амазонската джунгла, но те изобщо не се връзват с Великденският. Бих направила само него.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Интересно е как някой пуска тема и после хората му съобщават,  че не искат,  не могат и т. н.  да отидат. 

Който иска ще се възползва,  а странностите са навсякъде около нас,  вкл.  в този форум сме виждали и много по-странни неща.

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

E, няма проблем всеки да изкаже някакви съображения. :smile3:
 

Преди 1 час, ACM каза:

 Аз смятам, че подобна програма трябва да бъде придружена поне от една седмица в Южна Америка. Тези стопове не са лоши, но не променят особено нещата. 

Е, на базата на тази (и подобни) оферта може да се пробват други варианти и например с още стотина евро отгоре (за около 830€)  е възможно да се сглоби схема с 4 дни на Великденския остров и още десетина за ЮА

 

image.png.78e0482f96f08c33f312963a2aeb2459.png
image.png.4ee8843efe2a735a20c313d3c2c4d0fa.png

И това само на първо четене, а с повече ровене сигурно може и нещо по-подходящо да се открие. :smile3:



 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към мнение

Не зная дали . точно тук е мястото, но много искам да благодаря на @Фил и на всички, които показват такива оферти. Защото, могат и да не ги споделят:( Аз лично, още не съм се възползвала, но това, винаги ми е ориентир, като затърся билети за някъде. Имам си някаква цена и тръгвам оттам.

Много ви благодаря!:give_rose::give_rose:

  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

С благодарност на stanimir, че обърна внимание - виждам, че се намира от Милано и за 679€  
и започвам да усещам някакъв лек сърбеж в ръцете :grin:


image.png.15c64b671204f8fea1ddea40291352dc.png

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
  • Смея се 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

Цената е изключително добра. Обикновено само Сантяго - Великденски остров - Сантяго струва €500-800. Мятайте се смело. Ако не бях ходил вече определено щях да имам билет 🙂

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Супер си е офертата. Фичо, не му мисли.

преди 46 минути , Фил каза:

Е, на базата на тази (и подобни) оферта може да се пробват други варианти и например с още стотина евро отгоре (за около 830€)  е възможно да се сглоби схема с 4 дни на Великденския остров и още десетина за ЮА
 

Това вече е мега оферта за ЮА + острова.

Редактирано от Tedy
Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

С благодарност на stanimir, че обърна внимание - виждам, че се намира от Милано и за 679€  
и започвам да усещам някакъв лек сърбеж в ръцете :grin:


image.png.15c64b671204f8fea1ddea40291352dc.png

 

Пробвай jetcost - овете.  Скандинавските го свалят до 640€  за тия дати (през сайтовете на гръцко-шведската група) , но не знам с какви карти работят в момента. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 6 часа, ACM каза:

Не, че съм тръгнал да купувам такива билети, но не е ли странно да биеш толкова много път (Великденският остров по мои сметки е едно от най-далечните места спрямо България) само за да видиш статуите? 

Никак не е странно. Аз с най-голямо удоволствие бих пропътувал отново разстоянието само до Великденския остров, и то при положение, че вече съм бил там, и съм видял моаите и калдерите на вулканите. Но ще почакам още, пък дано някой ден отново се появят цени като онази грешка на Iberia за 450€  (2014 г.) Каквито, за съжаление излизат веднъж на 10 и повече години сигурно :smile: Следя цените от Европа до В. О. , и ако се повторят, се мятам на секундата.

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

@wilks ще се намират все по-често в подобен диапазон (а защо не и в по-малък?), без грешки 😉 Само да видим Брекзит ще има ли, Левъл/Иберия ще летят ли ...

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
16 hours ago, ACM said:

Не, че съм тръгнал да купувам такива билети, но не е ли странно да биеш толкова много път (Великденският остров по мои сметки е едно от най-далечните места спрямо България) само за да видиш статуите? Аз смятам, че подобна програма трябва да бъде придружена поне от една седмица в Южна Америка. Тези стопове не са лоши, но не променят особено нещата. 

Иначе цената е доста добра.

Цената е толкова добра, че си струва на връщане да прекъснеш пътуването в Сантиаго де Чиле или Сао Пауло. Еднопосочно към Европа има самолетни билети от около 200-250 евро, но вместо самолетен билет аз бих предложил еднопосочен круиз 😉

18 дневен круиз от Рио до Генуа за 699 евро на човек. цък

14 дневен круиз от Сантос до Барселона за 599 евро на човек цък

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Още малко ъпдейт: 
Комбинация полети от Милано Малпенса - 3 дни Великденски остров + 10 дни Южна Америка (от Сантяго) -  722€   (форумните факири вероятно могат и още да изцедят цената)
През vayama.ie , различни опции за плащане - paypal, дебитни/кредитни карти, вкл. Diners ( кешбек, салони :wink: ) , може  и мили да се понатрупат с тези полети. 
Налични са доста комбинации от дати в края на февруари и март с различен брой дни на Великденсurя остров и Сантяго.
Wizz имат всеки ден без вторник сутрешни полети до Бергамо, а Райън имат често вечерни полети от Малпенса до София, така че схемата може да мине и без преспиване в Милано.

image.png.b2e94902aa060ce8c19cb0442e4ce917.png

 

8n5O.gif.13f5db305e2abf88951f83a24812b864.gif

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
  • Браво 5
Връзка към мнение

А някой купи ли? За мен е много изкушаващо, но едва ли ще ми дадат отпуска в момента.

 

EDIT: А тези от LATAM наливат масло в огъня - току-що ми изпратиха имейл с тази оферта.

Редактирано от Childish
Връзка към мнение

Благодаря много на Фичо!

Аз купих билети през Франкфурт, но за края на август-септември. От Милано за този период са доста по скъпи, а и тук престоят е много по-кратък. И да предупредя - с прекъсване полета няма багаж. Ако е без прекъсване - има . Т.е. - доплащате малко.  Знам че тогава е зима, но нямаме друга възможност за отпуск - имаме вече за април-май Мавриций с Родригес, а за февруари - Мексико. Няма шанс за още една отпуска през пролетта. Е, ние няма да стоим в Сантяго- предполагам Атакама, а за Рапа Нуи - температура средно 19 C не е лошо. На плаж ще се ходи някъде по-близко.

Отново благодаря!

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Как пък всеки път имам нещо планирано като излезе нещо такова....

Ще почвам да планирам по-краткосрочно, че като взема билети 5 месеца предварително и после видя нещо такова и се изяждам от яд...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.