Прескочи до съдържание

Круиз в Карибския басейн - въпроси


Препоръчани мнения

Здравейте!

 

Ще ходим в обозримо бъдеще на круз (както му викат из света😀) и имам нужда от помощ.

Помогнете със съвети кой е най-подходящият плаж на съответния остров и как да стигнем до него.

Пари за екскурзоводи и водачи няма да даваме - или с градски транспорт някакъв, или ренталка (може и мотопедче) - това много ме интересува - през сайт или на място е по-удачно. В краен случай - с такси, ако си намерим още една двойка да го шернем (таксито😀).

Ние сме плажно настроени и забележителности от рода на музеи, планински преходи не ни интересуват, ама хич, когато има пясък и море😀.

Започвам с Тортола - набелязал съм Cane Grand Bay, Long Bay Beach и Smuggler’s Cove. Може ли трите за един ден? Последните два са един до друг, а на нас 2 часа ни стигат за оценка на един плаж и макар да не обичаме препускането, а насладата и мързела, все пак? Четох, че до първия се ходи с някакви рейсчета. Каква е цената на билета, че да смятам дали не е по-удачно да се взема ренталка?

Редактирано от Sun4o
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сънчо, ако може да споделиш само (на лични) кой сте избрали? Че тази дестинация я мисля за зима 2019,но нещо не мога да се спра на конкретен маршрут. П. С. Ако сте с Коста, ще има и други българи, с които да шернете, доста са налазили компанията. 😁

Връзка към мнение

С MSC Preziosa, двуседмичен.

Сайтът не може - български е, тоест забранен за форумно споделяне.

4266F734-7E37-4DC0-B9A7-E10D5A61BEDB.jpeg

Датите са примерни. Цената до 15 юли м.г. бяха доста промоционални.

За ранни записвания - 50 % намаление за втория пасажер.

Редактирано от Sun4o
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Оле, Пречиоза, нашият първи и много любим кораб! Аз от бг агенция си имам любима, не е проблем. Много благодаря!!!! Ще го следя за зимата. Таман ще си се върнал и ще дадеш инфо какво-що. 

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.