Прескочи до съдържание

София-Сеул


aladinoplus

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

правя планове за Сеул и се нуждая от вашата помощ за етап самолетни билети, защото трябва да преприема покупка скоро. Добра ли е цена от 499 EUR /намерени чрез Travel2be/?

Големият престой в Абу Даби е ок за мен.

 

Предварително благодаря и се извинявам ако запитването не е пълно!

 

P.S. Пробвах и директно през Истанбул, но се отказах по ред причини. Там Air Astana са по-евтини.

Връзка към мнение

Здрасти!

Току що купих София - Сеул -София за 452€ от КЛМ за 2 Април. Има доста дати за Март, Април, Май, Юни. И за 432€ има, но реших да постоя една седмица повече.

Примерно 2 - 11 Април е 431.56€

Редактирано от saykor
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 часа, saykor каза:

Здрасти!

Току що купих София - Сеул -София за 452€ от КЛМ за 2 Април. Има доста дати за Март, Април, Май, Юни. И за 432€ има, но реших да постоя една седмица повече.

Примерно 2 - 11 Април е 431.56€

За съжаление тези дати не ме устойват по ред причини. Чакам още "любовни" промоции покрай 14ти за 2ма и ако не ще е през Рим/Абу Даби. 2 от полетите се водят на Etihad, което е ок. Сега полетите са с 2 EUR отгоре. Да видим....ще рискувам до петък.

Връзка към мнение

Здравейте,

 

за да приключа темата. Закупих билети за 519 EUR на човек от Travel2be на Al Italia, тъй като по-време на плащането "цената била скочила" с 15 EUR на човек. Мръсен номер на Travelgenio и подразделението им Travel2be, защото и в момента рекламират по-ниската цена и когато въведеш данните на картата си изписва същия надпис. Все пак ми дадоха избор и да се откажа от покупката. Възможността да получиш "цената" само ако платиш с debit няма да я коментирам.

 

Когато съм с фиксирани дати нямам право да се оплаквам и стискам палци да няма други изненади.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.