Прескочи до съдържание

Париж - Сантяго за 339 евро


Иван Попов

Препоръчани мнения

Cheap flights from Paris to Santiago, Chile for only €339! За около 400 евро през Париж смятам, че е добър вариант! Може и по-евтино, но!... 

Travel dates:
March to May & September to December 2019

Sample dates:
4-18 Mar, 12-26 Mar, 5-15 Apr, 3-13 May, 5-19 Sep, 3-17 Oct, 

Routing:
Paris – Santiago de Chile – Paris

TorresdelPainePatagoniaChile-ST

За повече инфо тук.

Редактирано от Иван Попов
добавяне
  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 9 минути , Nati каза:

емиии пишеше, че е включено 1 куфар, 23 кг

Хм...

 

image.png.b6e2ba22396011f2aa1a390b91e8142d.png

 

Проверих и за други дати, има същото съобщение. Не знам дали е възможно за конкретни дати през Октомври багажът да е включен.

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

да и аз го видях това съобщение, но го взех през google flights, който ме прати на сайта на компанията, а там пише това:

image.png.77f2a215c2fedadaf1466cce6284501a.png

в google flights пише това:

image.png.f5309fcc332fd377efe72f2e75574444.png

 

а в сайта на LATAM това:

image.png.894f6f8075b19b35ed16b6febd7c540b.png

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте, виждам че ЛАТАМ често имат оферти до Южна Америка, но винаги са през посредник. На техния сайт винаги са по 1000+ долара. До колко са сигурни тези посредници и как точно работи цялата схема?  Благодаря!

Връзка към мнение
На 16.02.2019 г. в 20:13, mpetkov91 каза:

Здравейте, виждам че ЛАТАМ често имат оферти до Южна Америка, но винаги са през посредник. На техния сайт винаги са по 1000+ долара. До колко са сигурни тези посредници и как точно работи цялата схема?  Благодаря!

Достатъчно сигурно. Имали сме дълги дискусии по въпроса, случвали са се проблеми в стил прехвърляне на топката между посредник и авиокомпания, но не е нещо масово. Все пак зависи и какви са ти точно притесненията (анулиран билет, източване на карта?), кой е посредника и каква е разликата в цената. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

LATAM,  а и други авиокомпании дават една цена в международната си версия и друга много по-ниска в локалната.  През тези търсачки  понякога излизат локалните цени и оттам идва объркването ти.  Няма проблем,  ако купиш полетите на ниските цени. 

Последните  вече няколко месеца LATAM просто "счупиха" европейските АК с промоции и принудиха  всички да намалят драстично цените към Южна Америка. 

 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 9 часа, stanimir каза:

LATAM,  а и други авиокомпании дават една цена в международната си версия и друга много по-ниска в локалната. 

... като за въпросната по-ниска цена в локалната версия не изискват документ, че си жител на страната, в която летиш (както Avianca правят) - правилно ли разбирам?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

според мен цени за резиденти има само за вътрешни полети, не международни, и то ако се взимат самостоятелно

ако имаш на един билет вътрешни и международни всичко си е начислено

отделно тази промоция (LATAM до Ю.Америка) съм виждал и директно от авиокомпанията, има даже няколко теми тук, често се появява

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз билета го взех от френската версия на сайта, като си въведох номер на паспорт и държава, от която е издаден. Няма проблем.

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Така е ,  за вътрешни полети е.  Специално за Чили полети на LATAM може да се купуват от чилийския сайт,  не се иска да си резидент. Оказа се,  че и полет на Aerolineas,  който уж е само за резиденти и купен през eDreams ми мина безпроблено. Реших,  че и да има проблем най-много да ме накарат да доплатя,  но на чек-ин никой нищо не ме попита. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.