Прескочи до съдържание

eBay - въпроси, проблеми, дискусии


rik4o

Препоръчани мнения

Тема за един от най-големите магазини за онлайн търговия, за проблеми, въпроси, препоръки и дискусии.

 

Моят въпрос се отнася до мобилното приложение. Отскоро ползвам андроид приложението на  eBay. Имам регистриран акаунт и в ebay.com, и в ebay.co.uk. Това наистина ли са два отделни акаунта? Проблемът е, че не мога да превключвам от единия към другия в мобилното приложение. В момента правя поръчка на няколко стоки от единия, а искам да добавя стока от другия сайт. Това възможно ли е в приложението? А и по принцип? Направих запитване до търговеца как да обединя двете поръчки, тъй като стоките са все от него, но едната липсва в единия сайт. И май нещо не се разбрахме и не получих отговор. Дали пък ако поръчам отделно липсващата стока, те няма да дойдат заедно?

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Търговецът трябва изрично да е качил продукта в съответната платформа (de, fr, co.uk, es, com, au и т.н.), не се появява навсякъде по подразбиране, само защото е ebay.

Дали ще дойдат заедно, вероятно не.

Редактирано от Sju
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Някой може ли да ми обясни как да спра динамичното превалутиране в ebay.co.uk? Въпреки, че уж избрах да не ми ползва техния курс в последствие видях, че все пак са минали през дърварския курс на paypal?

Връзка към мнение
На 4.08.2019 г. в 13:20, Jorro каза:

Някой може ли да ми обясни как да спра динамичното превалутиране в ebay.co.uk? Въпреки, че уж избрах да не ми ползва техния курс в последствие видях, че все пак са минали през дърварския курс на paypal?

Аз всеки път преди плащане проверявам и сменям превалутирането на самата карта. За съжаление така и не открих как да го направя това нещо за постоянно. Преди имаше настройка в paypal, но вече май няма такава възможност или поне аз не можах да я открия.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.