Прескочи до съдържание

На море 2019 г.


Препоръчани мнения

Здравейте! 

 

Имате ли планове за морска почивка? Какви? 🙂 

Събирам идейки 🙂 Оглеждам се за варианти за началото на юли или септември. Разигравам варианти през azair. Засега обмислям Майорка (с ryan с прекачване), Крит (с ryan директен) или Малага (с wizz, директен). Разбира се, търсенето тепърва започва 🙂 

 

Благодаря предварително за включванията и идеите.

 

Връзка към мнение

Малага не бих избрал за морска почивка, по-скоро за по-активна андалусийска обиколка. Няма да се намесвам по другите точки, че нямам личен опит, но от предложенията ти бих избрал Крит. Може и Кипър. 

 

Все пак и да напишеш какво търсиш в почивката - мързелуване и неизлизане от хотела и басейна, плажове, храна, цени, деца, без деца и т.н. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Бих избрал Крит заради директния полет, миналата година бях през юли само че в източната част, не беше претъпкано с народ и жегите бяха доста поносими..

На Майорка е фраш юли

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , Георги каза:

Малага не бих избрал за морска почивка, по-скоро за по-активна андалусийска обиколка. 🙂

Дамата вероятно се е насочила към Costa del Sol - много хубав плаж, признавам, но където все едно си в Англия 🙂 

 

На 28.02.2019 г. в 12:15, Eva eva каза:

Засега обмислям Майорка (с ryan с прекачване)

@Eva eva Аз нямам голям опит с морските почивки, но Майорка ми е фаворит... 

Връзка към мнение

Ние обмисляме един Пелопонес в началото на Септември...Вероятно с автомобил ще се пътува...колебаем се за настаняване, къде на потърсим - Githio и района или Stoupa и района...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Морска почивка свързвам основно с Гърция. Пробвала съм тук-там, но се отказах. Лазурно море, добра храна, спокойствие. Надявам се и ние да направим Крит септември.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
1 hour ago, Георги said:

Все пак и да напишеш какво търсиш в почивката - мързелуване и неизлизане от хотела и басейна, плажове, храна, цени, деца, без деца и т.н. 🙂

Никаква идея нямам 🙂 Аз обичам по-активна почивка /примерно всеки ден нов град хахахаааа/, докато мъжът ми ако може да седне  някъде, да гледа морето и да не мърда 🙂  Дори не знам дали и дребния тийн ще идва с нас, май вече не сме забавни 😞 

Връзка към мнение
Преди 1 час, bad kid каза:

Бих избрал Крит заради директния полет, миналата година бях през юли само че в източната част, не беше претъпкано с народ и жегите бяха доста поносими..

 

Може ли да се разчита на общественият транспорт в Крит? 

 

Иначе по темата - две седмици август в Крит. Директният полет, ниските цени за топ сезон.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 31 минути , Kamen каза:

Може ли да се разчита на общественият транспорт в Крит? 

 

Иначе по темата - две седмици август в Крит. Директният полет, ниските цени за топ сезон.

Да, може.Много добе е уреден.

 

На 28.02.2019 г. в 14:15, Eva eva каза:

Здравейте! 

 

Имате ли планове за морска почивка? Какви? 🙂 

Събирам идейки 🙂 Оглеждам се за варианти за началото на юли или септември. Разигравам варианти през azair. Засега обмислям Майорка (с ryan с прекачване), Крит (с ryan директен) или Малага (с wizz, директен). Разбира се, търсенето тепърва започва 🙂 

 

Благодаря предварително за включванията и идеите.

 

Още един глас за Крит.Препоръчвам. Ретимно или Ханя и оттам да обикаляте, ако искате. Началото на септември е чудесно.

Редактирано от Asya Assenova
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За обществения транспорт не знам, ние бяхме с кола под наем. За две седмици ни излеза 400 лв и около 100 за гориво, а навъртяхме над 1000 километра. Сменихме доста настанявания, обиколихме една камара плажове... Писала съм из критската тема. Мъжът ми предлагаше и тази година да ходим там, но съм му измислила друго 😄

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Ако може и аз да се включа с един въпрос в темата:

Непоносима ли е жегата  в Крит през месец август или е ОК?

Четох интеренет данните, но има значение как се чувства. Ако някой ходил по това време може да каже? Вероятно за Самария няма да става, но пък иначе ...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.