Прескочи до съдържание

Проверка дали някой е на даден полет


Childish

Препоръчани мнения

Здравейте, 

почти съм сигурна в отговора, но дали някой знае дали може да се провери дали даден човек е успял да си вземе полета.

Имам номера на полета и името на човека, но не  и номер на резервация.

 

Връзка към мнение

Полицията, тайните служби, авиокомпанията и някои служители на летището имат достъп до тази информация, но по разбираеми причини никой публично няма да я сподели с теб. Друг вариант е да следиш човека през приложение на мобилния телефон. Скоро една позната така следеше пред мен съпруга си къде точно се движи по улицата 🙂 Това разбира се ставаше с взаимно съгласие, като бяха разрешили на си споделят през приложението местоположението.

 

Вариант е и да звъннеш на човека, ако му знаеш номера на телефона. Ако е изключен е доста вероятно да пътува със самолета.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Без много добър познат на чекина, самата авиокомпания, гранична полиция и митница на Летището няма как да стане. Като последните две институции за да го проверят се вписват в система с име и номер и после пишат доклад защо са проверявали, което го прави невъзможно те да ти го направят на 90% дори и да имаш познат там. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не, без вътрешен човек с достъп до списък с пътниците няма как да стане. А и той за да сподели тази информация с теб сигурно трябва да наруши една камара вътрешни процедури. 

 

Аз съм убеден, че всичко е наред, в днешно време твърде многото възможности за информиране и проследяване може да ни изиграят лоша шега и да създадат излишни притеснения. Едно време си казвахме "среща еди къде си в еди колко си часа" и всичко беше точно, без да ни се налага да се следим, да пишем уточняващи съобщения и т.н. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, Childish каза:

 дали може да се провери дали даден човек е успял да си вземе полета

Свържи се през някоя социална мрежа с Джулиан Асанж. Той знае!

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 5 минути , домосед каза:

Свържи се през някоя социална мрежа с Джулиан Асанж. Той знае!

Ако си още в Лондон да те помоля тогава да отскочиш да го говориш лично с него?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
16 minutes ago, Георги said:

Едно време си казвахме "среща еди къде си в еди колко си часа" и всичко беше точно, без да ни се налага да се следим, да пишем уточняващи съобщения и т.н. 🙂

Майка ми и баща ми имат една история от времето, когато са били гаджета. Разбират се да се видят на една спирка в центъра, но баща ми сяда в едно заведение, мислейки че ще види майка ми като се появи на спирката. Тя от своя страна също сяда в едно друго заведение мислейки, че ще види баща ми. След един час чакане двамата ядосани се качват на трамвая и там се срещат 🙂

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
Светославов
преди 24 минути , Георги каза:

Едно време си казвахме "среща еди къде си в еди колко си часа" и всичко беше точно, без да ни се налага да се следим, да пишем уточняващи съобщения и т.н. 🙂

Бяхме и по-ларж в алпийския клуб по време оно, студенти от всички краища - среща на карстовото било, примерно другата седмица 🙂

Редактирано от Светославов
  • Браво 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Е ние по-порасналите имаме много такива истории, преди появата на мобилните връзки.

Имам среща на Плас Пигал през 1990 със съпруга ми. Намерили къде!Аз млада, хубава...

Един тъмен субект тръгва след мен. И аз бързичко отивам на сигурно в магазина за козметика на Ангелина Димова, българка от Париж. Мъжът почака пред витрината  и си тръгна. 

В същото вереме на половинът се опитват да му предложат дама от най-старата професия.

На френски, английски,..., руски. Отговаря, че не разбира, а е с перфектен френски. Въпрос от полиглота-сутеньор накрая: какъв си ти бе? Унгарец. И се разделят без сделка.

Аз вече съм се върнала и се срещаме с: Да знаеш какво ми се случи!

Да е жив и здрав откривателят на мобилния телефон!

 

 

Редактирано от Дани Магелани
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.