Прескочи до съдържание

Има ли забрана за носене на iPhone


Динко Господинов

Препоръчани мнения

Динко Господинов

Здравейте предстои ни да пътуване с катарците за Малдивите. Знаете ли дали има при носенето на iPhone и iPad в ръченик багаж на борда на самолета? Въпроса ми възниква от описанието за "Превоз на „интелигентни устройства” в багажа" , "Интелигентните устройства, превозвани като багаж и с вградена постоянна (която не се сваля) литиева батерия не са разрешени за превоз в ръчен или регистриран багаж."

 

.. а аз мисля д а нося и MacBook Air в ръчния багаж които също е с вградена батерия.

Връзка към мнение
Преди 1 час, Динко Господинов каза:

Здравейте предстои ни да пътуване с катарците за Малдивите. Знаете ли дали има при носенето на iPhone и iPad в ръченик багаж на борда на самолета? Въпроса ми възниква от описанието за "Превоз на „интелигентни устройства” в багажа" , "Интелигентните устройства, превозвани като багаж и с вградена постоянна (която не се сваля) литиева батерия не са разрешени за превоз в ръчен или регистриран багаж."

 

.. а аз мисля д а нося и MacBook Air в ръчния багаж които също е с вградена батерия.

 За iPhone няма ограничение. Болшинството пътуват с такива телефони. Има забрана за носене в ръчния багаж само на преносими батерии. За вградена батерия не би трябвало да има проблем. Не пише изрично , че са забранени лаптопите. Защо не звъннеш в офиса в София  на катарците.

Връзка към мнение

Февруари летяхме с катарците четири пъти, бях с приятелка и носехме три IPhone, един IPad и две преносими батерии нямахме абсолютно никакви проблеми по летищата.

Връзка към мнение
преди 7 часа, Динко Господинов каза:

Здравейте предстои ни да пътуване с катарците за Малдивите. Знаете ли дали има при носенето на iPhone и iPad в ръченик багаж на борда на самолета? Въпроса ми възниква от описанието за "Превоз на „интелигентни устройства” в багажа" , "Интелигентните устройства, превозвани като багаж и с вградена постоянна (която не се сваля) литиева батерия не са разрешени за превоз в ръчен или регистриран багаж."

 

.. а аз мисля д а нося и MacBook Air в ръчния багаж които също е с вградена батерия.

Аз съм носил многократно iPhone, iPad и macbook Pro с вградена батерия - никакъв проблем не е имало.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.