Прескочи до съдържание

Блокирана карта


Suunto

Препоръчани мнения

Здравейте! Не знам дали това е правилния раздел, но съм на път и имам сериозен проблем. Снощи спах на хостел за първи път, който обаче явно ще помня дълго. Напълно забравих, че през Hostelworld се плаща само част от сумата и днес се изнесох, без да платя останалото... Цялата сума за нощувката беше 13 евро, така че не става въпрос за много пари, ако  това е от значение. Става за хостел в Копенхаген, а вече съм в Малмьо, така че няма как да се върна. Проблемът е, че картата ми май е блокирана, тъй като не мога да плащам с нея от днес на обяд. Още по-големият проблем е, че разчитах на нея за плащанията в Швеция и нямам кеш. Някой изпадал ли е в подобна ситуация и знае ли колко време ще е блокирана? Поздрави!

Редактирано от Suunto
Връзка към мнение
преди 7 минути , Suunto каза:

Здравейте! Не знам дали това е правилния раздел, но съм на път и имам сериозен проблем. Снощи спах на хостел за първи път, който обаче явно ще помня дълго. Напълно забравих, че през Hostelworld се плаща само част от сумата и днес се изнесох, без да платя останалото... Цялата сума за нощувката беше 13 евро, така че не става въпрос за много пари, ако  това е от значение. Става за хостел в Копенхаген, а вече съм в Малмьо, така че няма как да се върна. Проблемът е, че картата ми май е блокирана, тъй като не мога да плащам с нея от днес на обяд. Още по-големият проблем е, че разчитах на нея за плащанията в Швеция и нямам кеш. Някой изпадал ли е в подобна ситуация и знае ли колко време ще е блокирана? Поздрави!

Звънни на банката ти и ще ти кажат какви са ти възможностите за разблокиране

Връзка към мнение

Възможно е банката да е блокирала картата от съображения за сигурност /напр. ако не си предупредил, че ще я ползваш в чужбина и по тази причина транзакцията им се е сторила съмнителна/. Най-добре им се обади.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Изпаднах в същата ситуация оня ден. Оказа се, че по погрешка са ми блокирали картата от банката. Разбрах го след като не успях да платя и се обадих на кол център.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.