Прескочи до съдържание

дневник 18 дни в Иран Април 2019


MayaS

Препоръчани мнения

На 24.07.2019 г. в 9:51, MayaS каза:

Пътеписа за Иран още не е готов, но снимките са и споделям с вас събитието в клуба на пътешественика, на което 3-мата ще разкажем за пътуването.

https://travellersclub.bg/event/mnogocvetniat-iran-na-gosti-na-surdechnite-hora/

 

Аз съм от Русе. Къде е този клуб на пътешественика? Много искам да дойда, а още повече да отида в Иран. Сама съм , не знам английски, а и всички приятели се опитват да ме откажат.

Връзка към мнение
преди 2 часа, Lorette каза:

Аз съм от Русе. Къде е този клуб на пътешественика? Много искам да дойда, а още повече да отида в Иран. Сама съм , не знам английски, а и всички приятели се опитват да ме откажат.

В София се намира -> клик

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 42 минути , Граф Вронски каза:

В София се намира -> клик

Утре ще има разказ по моята част. Жалко, че не съм в София, можех и аз да добавя нещичко.

Връзка към мнение
On 9/1/2019 at 4:39 AM, Lorette said:

С коя авиокомпания пътувахте? Къде прикачвахте?

Аз взех билети от Atlasglobal, но може да дебнеш и Pegasus. С полет от Истанбул. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Едно от момичетата в нашата група си купи билет с Аерофлот, директен от София, проверете и този вариант.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...
Боян Димитров
На 14.03.2019 г. в 10:33, MayaS каза:

 

23.04 вт. Цветните планини при Hormak,

Може ли малко пояснения къде са точно? Аз в Иран цветни планини намирам до Табриз и на остров Хормуз само.

Връзка към мнение
преди 59 минути , Боян Димитров каза:

Може ли малко пояснения къде са точно? Аз в Иран цветни планини намирам до Табриз и на остров Хормуз само.

 

image.png.d47180696e7c0bcc1fc6f9c3fdfb569f.png

 

Това е от ляво на пътя от Керман към Бам. Ние до там така и не стигнахме, защото не ни стигна времето и променяхме програмата динамично.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Боян Димитров
преди 33 минути , MayaS каза:

 

image.png.d47180696e7c0bcc1fc6f9c3fdfb569f.png

 

Това е от ляво на пътя от Керман към Бам. Ние до там така и не стигнахме, защото не ни стигна времето и променяхме програмата динамично.

И аз това намерих, но не ми излизат някакви шарени фотографии. Тези 2 места, които посочих обаче са чуденсо нашарени, макар че и двете изискват доста време. Любопитно до пустинята стигнахте ли изобщо? Има ли го още езерото от наводненията 2019?

Връзка към мнение
преди 4 минути , Боян Димитров каза:

И аз това намерих, но не ми излизат някакви шарени фотографии. Тези 2 места, които посочих обаче са чуденсо нашарени, макар че и двете изискват доста време. Любопитно до пустинята стигнахте ли изобщо? Има ли го още езерото от наводненията 2019?

Предполагам първо съм открила някъде информация и после съм гледала снимки ли карти ли, ама то склерозата на никого не прощава 🙂 . Да до пустинята стигнахме И бяхме там 2 дни. Езеро не видяхме, но имахме невероятен късмет, защото пороите и водите са били до предния ден преди пристигането ни и достъпа до пустинята е бил отрязан. Виж и албумите ми в галерията там са снимки от местата на които успяхме да отидем ( Многоцветният Иран ......)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 часа, MayaS каза:

 

image.png.d47180696e7c0bcc1fc6f9c3fdfb569f.png

 

Това е от ляво на пътя от Керман към Бам. Ние до там така и не стигнахме, защото не ни стигна времето и променяхме програмата динамично.

Ние стигнахме до Hormak, и от там по пътя към пустинята. Той минава през планини, но не бяха чак толкова атрактивни, колкото тези до Табриз.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.