Прескочи до съдържание

Кола под наем в Ирландия


Препоръчани мнения

Прочетох темата с инструкциите и благодаря на @Георги за помощта! 

Моят случай е такъв, че шофьорът няма кредитна карта и затова аз ще трябва най-вероятно да резервирам и да добавя него като втори шофьор. Това за годините нали означава, че имаш право да притежаваш книжка от толкова години, а не че наистина притежаваш от толкова? Аз имам от 5 години, но съм можела да притежавам и от 11 години.

BF1BD677-B0E2-4FEB-8DC1-F43AB4153B83.thumb.png.8d8dde787b73cf444a7425b8fd721715.png8AF2E2C7-5972-44FD-A440-B065D63B6C59.thumb.png.c7b185f000f78dfab5aebe310ef553bd.png

Редактирано от mary_shery
Връзка към мнение

Да, така звучи, но не знам защо е толкова завъртяно написано. Може би по някакви дискриминационни правила нямат право да пишат, че не дават коли на по-млади от Х години, преди директно така си го пишеше, или имаше по-висока такса или въобще не дават на младежи. Може някой някъде да е скръцнал, че това е дискриминация и да са го променили на поне Х години да имаш възможност да притежаваш книжка 🙂 

Връзка към мнение

на сайта на Херц има изрично поле с възрастта и като кажеш, че си на 18 направо те отрязват

За млади шофьори е по-скъпо, но това много засукано е написано

 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.