Прескочи до съдържание

Стая с гледка


Препоръчани мнения

преди 1 час, Asya Assenova каза:

Хотел Amaya  beach?

И аз мисля, че е Amaya beach 🙂 Няма да забравя като се събудихме сутринта след дългото пътуване и дръпнахме завесите .... направо щях да се разрева от кеф 🙂 Ето да илюстрирам гледката от стаята 🙂 

 

DSC_0053-2.jpg

 

DSC_0056-2-2.jpg

  • Харесвам 18
  • Браво 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Asya Assenova каза:

Утре и ние идваме в същия хотел за две нощувки.

Имам препоръка къде да плувате, пред хотела е камъни и риф, отивате на съседен вляво. 
храната на закуска и вечеря е отлична.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Bella A каза:

Имам препоръка къде да плувате, пред хотела е камъни и риф, отивате на съседен вляво. 
храната на закуска и вечеря е отлична.

Ще Ви заварим ли?

Връзка към мнение
преди 2 часа, Bella A каза:

Не, за съжаление, в 8 ще тръгваме за Дамбула и Сигирия. 

Точно ще се разминем, освен ако не се срещнем в Дамбула:)Ние утре тръгваме към Дамбула и после към Пасикуда, сега сме в Сигирия. Лъвската скала много ни хареса, но е много жега, докато се катериш. Носете си вода и шапка за слънце и задължително с удобни обувки.

IMG_3106.jpeg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

И аз да похваля ъгловите стаи в Santa Grand Signature Kuala Lumpur - много добро съотношение между качество и цена на услугата, комуникативно място разположено в средата на по 20 минути пеша от основните забележителности, а от 15-тия етаж практически виждаш всички основни забележителности на града...

 

 

20240405_174035.jpg

 

20240405_174048.jpg

 

20240405_180950.jpg

  • Харесвам 27
  • Браво 4
Връзка към мнение

Добро утро.

Гледка с чай и местен традиционен макарон от прозореца на къщата за гости на рицарската командерия (L'Auberge de la Commanderie) в Сент-Емильон от XVIII век

#вМоментаСъм

 

IMG_20240407_102026.jpg.297e03135dee497da17eb44c4cf5127f.jpg

  • Харесвам 28
  • Браво 2
Връзка към мнение

 

Гледка от екслузивният ни лагер на брега на река Куай, концесията Куай, Ботсвана. Издание август, 2023 г. Тази година, живот и здраве - отново.
 

750_5167_DxO.jpg

 

750_5168_DxO.jpg

 

IMG_20230825_070130_DxO.jpg


Зад всяка палатка има оградени и свързани с нея тоалетна и душ. Може безопасно да се ходи до тоалета по всяко време през нощта, което за неограден лагер в район с опасни диви животни си е голямо предимство. Като си тръгваме, на мястото не остава абсолютно нищо.
 

IMG_20230825_064435_DxO.jpg
 

  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

 

Ексклузивният ни лагер в делтата на Окаванго, Ботсвана. Издание 2023 година. Живот и здраве, през август отново...
 

750_7349_DxO.jpg

 

750_7437_DxO.jpg

 

750_7514_DxO.jpg

 

750_7530_DxO.jpg

 

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.