Прескочи до съдържание

Хостел до летището в Мадрид


Muzi

Препоръчани мнения

Здравейте. Моля за съвет. В края на май за няколко дни ще бъда в Мадрид след което с ранен сутришен полет ще замина за Памплона. Моля за имена на хостели близо до аерогарата. Благодаря за времето.

Връзка към мнение
преди 6 часа, dimitrov6 каза:

Хостели Мадрид

Има 2 ,но са скъпи.

Благодаря за отговора. Можете ли да ме посъветвате за хостели на по сносна цена. Ранният час на самолета ме кара да търся нещо близо до летището. Или пък има други варианти по далече от летището но пък удобен превоз. Благодаря.

Връзка към мнение

Аз съм ползвала два хостела около летището с безплатни трансфери: Hostel Viky 

Hostal El Cruce

 

Първият имаше и общи стаи, така че може да откриете нещо подходящо. И аз ги бях наела за ранен полет и късно пристигане. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 часа, mililia каза:

Аз съм ползвала два хостела около летището с безплатни трансфери: Hostel Viky 

Hostal El Cruce

 

Първият имаше и общи стаи, така че може да откриете нещо подходящо. И аз ги бях наела за ранен полет и късно пристигане. 

Благодаря.

Връзка към мнение

След кат още сте няколко дни в Мадрид, не мисля, че хостел до летището е удачен избор, само заради полета последния ден-всеки ден ще пътувате до центъра или където мислите да обикаляте. Има денонощен автобус от площад Сибел до летището, защо не проверите хостел до този площад?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.