Прескочи до съдържание

Здравейте, Пътешественици :)


Препоръчани мнения

Здравейте приятели,

Радвам се, че съм част от този форум. Обичам да пътувам и понеже голямата ми страст са животните, избирам дестинации с национален парк или с хубава зоологическа градина. 

Живея в Осло и мога да помогна със съвет за Норвегия или Скандинавия, като цяло.

 

Поздрави 🙂

Редактирано от twilighter
  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Здравей Костов,

Висок е стандарта наистина, но има  възможности. Зависи какъв тип туризъм те интересува?

 

P.S. Пропуснах да спомена, че съм мъж на 37 г. 🙂

Връзка към мнение
преди 27 минути , twilighter каза:

Здравей Костов,

Висок е стандарта наистина, но има  възможности. Зависи какъв тип туризъм те интересува?

 

P.S. Пропуснах да спомена, че съм мъж на 37 г. 🙂

Извинявай. Не знам защо реших, че си жена.  Добре дошъл! Интересувам се от природата.

 

Редактирано от Костов
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

В Норвегия, наистина има красива природа, особено на Север. Живях няколко години в Тромсьо. Там можеш да видиш всичко: природа, сияние, бели нощти, диви животни, косатки и т.н. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравейте на всички! 

Казвам се Катерина и любопитството ме привлече към този сайт и по-точно как да си намирам евтини самолетни билети 🙂 Обичам да летя със самолет, но все още не е по джоба ми да летя, с която и да е авиокомпания 🙂

Знам за сайта  от около 2-3 години. Ровила съм из теми, които са ме вълнували, но истинската причина да се регистрирам днес е Япония. Мечта ми е да отида там и ще се радвам да споделите вашият опит. 

Предварително ви благодаря! 

Поздрави, Катя

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
4 hours ago, Георги said:

Добре дошъл. Като нищо мислим да се засилим към Норвегия това лято, мотай се наоколо 🙂

Разбира се,  ще се радвам да помогна.

Връзка към мнение

Добре дошъл!

Магеланец в помощ се познава. Идва времето, когато ще четем в темите за Магеланска инвазия в Норвегия. Бъди готов! 😀

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.