Прескочи до съдържание

Застраховка Самоучастие (excess) за Camper van извън Европа


Препоръчани мнения

Здравейте.

 

Имам нужда от помощ в област, където се правя на голям философ и разбирач - но след сериозно бъхтене по всички фронтове се оказа, че не мога да се справя.

 

Трябва ми застраховка Самоучастие (Excess) за Camper van, който ще бъде използван извън Европа - Намибия. Искам самоучастието да бъде сведено до нула и да няма неприятни изненади. В началото ентусиазирано подходих, като разчитах на:

1) добре приетите навсякъде налични кредитни карти със сериозно покритие;

2) постоянно местопребиваване в UK;  

3) немалките ми знания в областта.

 

Но - няма!  Или поне аз не намирам. Това се оказа и една от най-горещите теми в Tripadvisor. 

 

Да кажа - изкълвала съм всички възможни търсачки - познати на магеланското общество. Общо две-три фирми предлагат такива застраховки на пазара, като повечето са валидни само за Европа, а другите - нямат нулев остатък (£300+). (визирам и iCarinsurance).

 

Не стига огромният зор да се намери читав доставчик (по моите стандарти) на тези джипове - две фирми вече ми отказват резервации - всички коли са платени за лято 2020 (😮) , но вдигнах отчаяно ръце и за застраховката. 

Така че молбата ми:

 

Трябва ми застраховка Самоучастие (Excess) за Camper van, който ще бъде използван извън Европа - Намибия.

Искам самоучастието да бъде сведено до нула.

 

Ще се радвам да помогнете (потърсите). 

Благодаря!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.