Прескочи до съдържание

Тринидад и Тобаго


Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци, 

Предстои ми пътуване до Тринидад и Тобаго в началото на юли (ориентировъчно дати 30/06 - 16/07).Събирам всякаква полезна информация. 

1. В търсене на билети съм. Пътувам от Лондон. 

(Разгледах различни оферти. Една от които е със стоп с 1 час времетраене за при качване в 

UVF St Lucia Hewanorra със последен стоп в Port of Spain. Достатъчно ли е времето? 

 

Има ли директни полети до Port of Spain? 

 

2. Къде е най-добре да обменя пари? 

 

Имах повече от 2-ва въпроса но ми изкочиха от главата... 

Ще питам в процес на отговорите Ви! 

 

Благодаря предварително 🤗

Редактирано от ElenaS
Връзка към мнение

1. Порт ъф Спейн е в Тринидад и Тобаго, та не разбирам въпроса, но 1 час е достатъчен.

 

2. Най- добре е да смениш пари като изтеглиш кеш от банкомат с дебитната си карта, виж кои банкомати имат малка или нямат такса.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

1. Летището в Сейнт Луша е много малко, така че ако не ви закъснее полетът от Лондон, ще може да се прехвърлите за час. 

2. Според мен зависи от банковата ви сметка - дали ще ви таксуват за транзакции в чужбина или не. Бих се обадила да проверя, защото банката ви може да има партньорски банкомати в ТиТ, а ако не - може да е по-евтино да поръчате преди да тръгнете.

В ТиТ има кални вулкани, които са интересни, водопада Маракас, ако ви остане време може да си направите екскурзия до съвсем мъничките острови около ТиТ, които в голяма част не са отбелязани на никоя карта. За храна - местните специалитети са doubles, roti и pelau. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.