Прескочи до съдържание

Нов пътнически терминал - Летище Бургас


Polina

Препоръчани мнения

Ами хайде и той да ни е честит, пък да видим кои АК ще имат възможността да кацат там :)

http://www.bourgas-airport.com/Home/tabid/36/language/bg-BG/Default.aspx

Връзка към мнение

Доколкото знам, до Нова година всичко ще мине на Т2. Идеята е през зимата да се тестват всички системи, когато има по-малко пътници и полети, за да е готов Т2 за новия сезон. Т1 ще се ползва само за полетите от/до Израел с цел повече сигурност, предполагам ще го затворят за други туристи.

Връзка към мнение

Там напоследък кацат ли някви самолети?

Като им разглеждах сайта не попаднах на нито един кацащ самолет.. пък може да не съм цъкнала на подходящата АК..??

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

 

Hовият летищен терминал посреща първи пътници

17:31  |  20 декември 2013 | | / Редактор Лилия Чалева / обновено преди 16 часа
 
Новият пътнически терминал на летището в Бургас ще посрещне първите си пътници на 29 декември. Това съобщиха от аеропорта.
Очаква се те да пристигнат със самолет от московското летище "Домодедово" в 13.30 часа.
 
Терминалът бе открит официално преди броени дни. Инвестицията е 80 милиона лева. Новите пътнически терминали на летищата в Бургас и във Варна донесоха на компанията-собственик приз за най-голяма инвестиции в туризма за 2013 година.

 

По стара бг традиция всичко се открива по няколко пъти  :negative:

Сега след откриването очаквам съвсем скоро да се започне с основния ремонт на новопостроеното  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Язък ни за новия терминал. За к'во ни е, като няма кой да чисти пистата :unsure:

Синът ми току що кацна в София, с полета на Уиз от Лутън за Бургас :(

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.