Прескочи до съдържание

Booking.com - 10% отстъпка от Revolut


Препоръчани мнения

преди 13 минути , rik4o каза:

Благодаря за отговора! :thank_you: Остава да го накарам да се появи и при мен. 🙂

 

Симулирах резервация и на мен не ми дава опция за PayPal... Махна ми и Revolut отстъпката... Това, което ми направи впечатление обаче и което обяснява махането на отстъпката е този текст:

Цитат
 Your card won't be charged, we only need your card details to guarantee your booking.

Отстъпката за Revolut важи само при плащане веднага, но не ми дава да избера такова плащане. При други резервации съм имала опцията да платя сега или в мястото за настаняване, тук обаче няма такава...

 

P.S. Всъщност, сега видях, че на резервацията с безплатна резервация си пише "NO PREPAYMENT NEEDED - pay at the property", обаче и след избора без анулация пак не ми дава опция за Paypal и маха отстъпката.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 минути , chandni каза:

Симулирах резервация и на мен не ми дава опция за PayPal... Махна ми и Revolut отстъпката... Това, което ми направи впечатление обаче и което обяснява махането на отстъпката е този текст:

Отстъпката за Revolut важи само при плащане веднага, но не ми дава да избера такова плащане. При други резервации съм имала опцията да платя сега или в мястото за настаняване, тук обаче няма такава...

Опита ли същото търсене с английско или германско IP. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
 
 
 
преди 8 минути , chandni каза:

Отстъпката за Revolut важи само при плащане веднага, но не ми дава да избера такова плащане. При други резервации съм имала опцията да платя сега или в мястото за настаняване, тук обаче няма такава...

Не е точно така. Понякога важи и без плащане веднага. Може би зависи от мястото за настаняване. Имам една активна такава резервация. Нищо не съм плащал.

image.png.6a473b6d2a07e9e1365e320e2f2023ef.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , Doctor Who каза:

Опита ли същото търсене с английско или германско IP. 

Не... Никой не е споменавал за смяна на IP-та и не съм си и помисляла, че може да е обвързана офертата само с техните пазари.

Връзка към мнение
преди 22 минути , chandni каза:

...Отстъпката за Revolut важи само при плащане веднага...

А "Невъзвръщаема стойност" не е ли "плащане веднага"? Моята резервация е без анулиране и в условията й пише това:

predplata.png.067cc1785878149c6b44bb3e67ba2f6b.pngusloviya.png.709654399c3ca07dd60aa0a560f4aaad.png

 

Ако продължа резервацията, 100% ще ми таксуват картата, т.е. ще платя веднага. Но я няма опцията за избор как да платя.

Редактирано от rik4o
Връзка към мнение

А имате ли запаметени някакви карти? И аз днес опитах през Revolut линка, но нямах опция PayPal. Имам "вързана" карта в профила. Да не би затова да няма опция ПП? 🤔

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , aleksandrina каза:

А имате ли запаметени някакви карти? И аз днес опитах през Revolut линка, но нямах опция PayPal. Имам "вързана" карта в профила. Да не би затова да няма опция ПП? 🤔

И това ми мина през ума - трих карти, добавях, пак трих - няма разлика. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Който купил - купил. Пише, че вече отстъпката е 8%

 

Цитат

Going on holiday soon? Don't forget, you can earn a reward with @bookingcom wherever you see the Instant Reward badge. But hurry, the reward is now 8% - so don't miss out!

 

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз купих днес с 8% отстъпка, платих си с кредитната карта мастер и нямаше никакъв проблем, не ми изискваше да е с револют или paypal 🙂 благодаря за темата 

Връзка към мнение

Темата е за Revolut. 

Wizz дават 5%  отстъпка под формата на Wizz credit. 

 

Revolut дават 8% отстъпка която се прилага веднага. 

 

easyJet дават 10% отстъпка незабавно,  но не индексира Genius отстъпката (ако в случая има такава)

Връзка към мнение
преди 53 минути , stanimir каза:

Темата е за Revolut. 

Wizz дават 5%  отстъпка под формата на Wizz credit. 

 

Revolut дават 8% отстъпка която се прилага веднага. 

 

easyJet дават 10% отстъпка незабавно,  но не индексира Genius отстъпката (ако в случая има такава)

Да, да извинявам се за спама. Тръгнах да резервирам с карта различна от Револют и не стана . Явно освен 8 % са оправили и бъга да плащаш с др. карта 🤔

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На ‎25‎.‎4‎.‎2019‎ г. в 22:10, Capitan Morgan каза:

Да, да извинявам се за спама. Тръгнах да резервирам с карта различна от Револют и не стана . Явно освен 8 % са оправили и бъга да плащаш с др. карта 🤔

Мисля че тази отстъпка си важи и за плащане с друга карта, токущо направих резервация за която платих с Мастеркарт и си ми приспадна 8% от цената на резервацията...без да ползвам Революта си

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега букнах хотел през линка  на Револют, с плащане при настаняване, дадох Мастер кард, ето какво получих в потвърждението:

 

1912331932_Screenshot(25).png.3402fd622b6bdd2dd811aa143e50826c.png

 

Според запознатите, наред ли е всичко?

Като се има предвид, че букнах през на Сър Антъни профила в Букинг, па той си няма Револют...

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Работи ли все още този Reward? Мъча се и никога не ми излиза намалението от Revolut. Моля ако някой му проработи да напише за кой хотел става дума за да пробвам и аз

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 18.04.2019 г. в 20:44, cybersimo каза:

10% бонус към Револют

 

https://www.booking.com/index.html?aid=1737540&label=TW

 

това е официален линк, а не личен реферал

 

източник:

 

Това е линкът, през който трябва да се влезе в Букинг. 

Аз през него резервирах, виж, дали още работи.

Връзка към мнение
преди 3 минути , AlexandraKo каза:

Това е линкът, през който трябва да се влезе в Букинг. 

Аз през него резервирах, виж, дали още работи.

Не ми работи, в смисъл не ми показва някаква по ниска цена благодарение на Revolut. Ако при теб работи за някоя нова резервация може ли да кажеш за кой хотел ти работи да пробвам и аз за същия хотел.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , jujo_si каза:

Не ми работи, в смисъл не ми показва някаква по ниска цена благодарение на Revolut. Ако при теб работи за някоя нова резервация може ли да кажеш за кой хотел ти работи да пробвам и аз за същия хотел.

За съжаление приключи тази промоция.

Връзка към мнение
преди 54 минути , jujo_si каза:

Не ми работи, в смисъл не ми показва някаква по ниска цена благодарение на Revolut. Ако при теб работи за някоя нова резервация може ли да кажеш за кой хотел ти работи да пробвам и аз за същия хотел.

Да, явно, вече не работи.

Като резервирах  преди, през този линк, веднага свали 10% от цената, а сега - не.

Но  пак влязох през него и имаше съобщение от Букинг за 15% намаление за избрани хотели.

Виж, дали ще има нещо за теб.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.