Прескочи до съдържание

Трансфер от Страсбург до Летище Баден-Баден


Препоръчани мнения

Здравейте,

Имам нужда от съдействие в намирането на удобен и евтин трансфер за 4 човека от Страсбург до Летище Баден Баден в неделя 12.05. за полета на Раян до София в  13h. 

 

Не откривам директен автобус от Страсбург до летището по това време. Има само 1 за деня много рано сутринта в 4:10 , а тези до Баден-Баден са наобед и не може да ги ползваме. Има ли друга компания, която да пътува по този маршрут?

 

За сега опциите са ми влак - 58,40 EUR  общо за 4-мата, но ме притеснява да не закъсне някой от влаковете и да изпуснем връзката. Притеснява ме главно автобуса от гарата в Баден до летището, защото е на 1 час, а времето за трансфер е 4 мин и при евентуално закъснение от дори 5 мин , което е обичайно за DB .

Strasbourg ab 09:20   SWE87417 Südwestdeutsche Landesverkehrs-AG Richtung: Offenburg
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , nur 2. Klasse 
Betreiber: Südwestdeutsche Landesverkehrs-AG
Appenweier an 09:44 9
Umsteigezeit anpassen
 
Appenweier ab 10:07 1 RE 4710 Regional-Express Richtung: Karlsruhe Hbf
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden 
Betreiber: DB Regio AG Baden-Württemberg
Baden-Baden an 10:27 2
Umsteigezeit anpassen
 
Bahnhof, Baden-Baden ab 10:35   Bus 285 Bus Richtung: Flughafen Karlsruhe/Baden-Baden Terminal, Rheinmün
Niederflurfahrzeug soweit verfügbar - keine Gewähr
Flughafen Karlsruhe/Baden-Baden Terminal, Rheinmün an 10:53

 

 

Трансфер с кола , но понеже сме 4-ма не могат да се ползват опциите за лек автомобил, а направо мини ван и цените започват от 90 евро. 

 

Някой сеща ли се за друг вариант или по-евтин трансфер с такси/шътъл? 

 

 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.