Прескочи до съдържание

Максимумът в Пулия с обществен транспорт?


lichevas

Препоръчани мнения

Здравейте, на 5.05 летим за Бари със сина ми (12). По разписание кацаме в 13:20 ч. Връщането ни е на 8.05, с час на излитане 13:50. Как според вас най-пълноценно да съчетаем Бари и Матера, а ако вместим и Алберобело ще е мечта! Задържам до последно резервациите на хотели. Всяка препоръка ще е добре дошла. Благодаря предварително на всички, които ще споделят преки впечатления! Пожелавам прекрасен май!

Връзка към мнение

В Бари ли ще нощувате всичките дни? Ако да, аз я виждам така програмата: на 5-ти Бари стария град, достатъчно е времето. На 6-ти Матера, на 7-ми Алберобело.

Връзка към мнение
12 hours ago, Емика said:

В Бари ли ще нощувате всичките дни? Ако да, аз я виждам така програмата: на 5-ти Бари стария град, достатъчно е времето. На 6-ти Матера, на 7-ми Алберобело.

Емика, благодаря!

Да, това е базовата идея. Чуденето идва от това, дали да правим нощувка в Матера, например. И ако да - как да свържем и Алберобело. 🙂 

Връзка към мнение

Моето предложение е нощувки в Бари.Единия ден до Матера,на другия Алберобело,Локоротондо,Мартина Франка - което решите.Аз ги минах  и трите  в един ден с влака.Останалите следобеди и вечери  Бари,достатъчно е.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
6 minutes ago, traveler said:

Моето предложение е нощувки в Бари.Единия ден до Матера,на другия Алберобело,Локоротондо,Мартина Франка - което решите.Аз ги минах  и трите  в един ден с влака.Останалите следобеди и вечери  Бари,достатъчно е.

Благодаря, traveler!

С влака по маршрут Алберобело, Локоротондо, Мартина Франка ще успеем ли да се насладим на всички прелести? По споменатия маршрут, освен Алберобело, останалите градчета предложиха ли нещо специално, лично за Вас?

Връзка към мнение

Аз минах само през тези.За да разглеждате по-спокойно може да не слизате в Локоротондо.Но разледайте какво има по тази линия,може да си харесате друго градче..Ако пропуснете едно ще имате повече време за Бари.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нека и аз да се включа 🙂

Щом ще си с обществен транспорт най-добре е за база да си избереш Бари. 

Ден 1 (05.05) (Вариант 1) След кацането и настаняването ще имате време да се разходите из старата част, около крепостта, по крайбрежната алея.

Вариант 2 включва настаняване и отскачане до Полиняно а Маре и / или Монополи.

Ден 2 и 3 (06.05 - 07.05) Един от дните основната част ще е отделена за Матера, а другия - Алберобело. На прибиране от Матера, може да отскочиш за 1 час до Алтамура. Докато по направлението Алберобело има доста варианти за спиране: Кастелана Гроте (пещера), Путиняно (пещера), Алберобело (3 часа), Локоротондо (1 час), Мартина Франка. Просто си прецени какво на теб ти е интересно.

Ден 4 (08.05) Доразглеждане на Бари или Вариант 2 от ден 1 с Полиняно а Маре и / или Монополи, но трябва да се стане раничко.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.