Прескочи до съдържание

Милано, Верона, Болоня за 4 дни с местен транспорт или Холандия?


vici

Препоръчани мнения

Здравейте,

Планирам пътуване края на месеця, но се колебая за дестинацията.  Имам четири максимум пет дни.

Два са вариантите: Италия - по маршрут Милано, Верона, Болоня.

В Болоня съм била, така че там ми е необходимо най-малко време.

Колебая се дали да ползвам местен транспорт или рент а кар? Както и как да си разпределя нощувките...

 

Другия вариант е Холандия, но там не намирам изгодно настаняване, така че за сега съм повече за любимата  Италия.

 

Ще се радвам на съвети и препоръки.

Благодаря.

Връзка към мнение
Преди 1 час, vici каза:

Колебая се дали да ползвам местен транспорт или рент а кар? Както и как да си разпределя нощувките...

 

Ами най-разумно е ако ще гледаш само градовете - по-скоро обществен транспорт. Ако искаш да обикаляш по селцата наоколо - кола. Ако сте 4-5 човека, има деца, възрастни - кола, иначе обществен транспорт.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И при теб като колегата ти в съседната тема:

 

Чак ми е чудно как се намерихте двама човека, по едно и също време да правите такова сравнение между несравними дестинации 🙂 Та, личи си че Италия ти е повече на сърце в момента, остави Холандия за друг път. Зависи и по кое време на годината искаш да ходиш. 

 

Връзка към мнение

Здравей Георги, на мен ми е още по-чудно и честно казано все тая!

Съвпъдения се случват.

Спряла съм се на тези дестинации защото за тях самолетните билети са най-изгодни по моите критерии! 

В Италия съм била безброй път, в Холандия не. Имам възможност да открадна няколко дни за пътуване, абсолютно непланирано.

И тъй като искам да направя low cost пътуване реших да се допитам до хора, които познават и двете дестинации.  

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.