Прескочи до съдържание

Грузия и Армения


Препоръчани мнения

Здравейте, пътешественици! Нуждая се от съветите на тези, които се пътували  из Кавказките републики. Планирам Грузия и Армения края на юли за 10 дни. Искам да разгледам Кутаиси, Тбилиси и околностите, и да попътувам в Армения. И други неща искам, ама друг път, за толкоз време -толкоз път 🙂  За пръв път ще пътувам съвсем сама. Въпросите са ми са кои авиолинии  да избера като най-евтини и времеспестяващи?

Редактирано от Lorette
Връзка към мнение

Не мога да погледна в детайли в момента, но мисля че Уиз или Раян имаха полет от Солун до Грузия. Виж и Pegasus от Истанбул. Третата опция, комбинация с прекачване с Уиз през Будапеща. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Благодаря! Ще погледна тези, за които ме посъветвахте. Иначе мислех за Таром Букурещ -Тбилиси return, ама 200евро излиза.

На 5.05.2019 г. в 22:22, Георги каза:

Не мога да погледна в детайли в момента, но мисля че Уиз или Раян имаха полет от Солун до Грузия. Виж и Pegasus от Истанбул. Третата опция, комбинация с прекачване с Уиз през Будапеща. 

 

Връзка към мнение

Здравейте, и аз се интересувам от евтин полет до Ереван, защото ни се налага да пътуваме, но самолетните билети са около 400лв двупосочен от Истанбул, и се чудя за по евтин вариант. Другото което обмислям е с кола до там и да се мине през Грузия и да пообиколим, но май пътищата са гадни и ще стане доста бавно  

Връзка към мнение

Аз вече си взех на Tarom. Bucurecht - Tbilisi и обратно за 430 лв. До Ереван директно е по-скъпо. Това е най-евтинитят и времеспестяващ вариант за периода, който ме интересува.

Връзка към мнение

Другият вариант е Ryanair до Киев и после със SkyUp до Ереван. Малко се обикаля цялото Черно море, но може би пак става. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 15.05.2019 г. в 12:02, Lorette каза:

коя авиокомпания

пегасус мисля, че беше, но понеже все още не съм купила билетите, че не знам точни дати и ще е в последния момент ще следя и за други

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.