Прескочи до съдържание

Уикенд в Мадрид и Валенсия


Препоръчани мнения

Здравейте, пътешественици.

Пускам първата си тема и ще ме извините, ако не правя нещо както трябва. Като начало ще се представя. Казвам се Камен Костакиев, на 48, адвокат от София.

Обожавам да пътувам като гледам поне веднъж месечно да ходя някъде.

Обикновено пътувам сам, но в последно време ми се иска да имам компания. По весело е някак си.

В случая си търся другарче за една кратка разходка до Испания.

Датите са 23.05.19 - 25.05.19 (две нощувки).

Програмата, която предлагам  е следната:

1. Летим рано на 23.05 с Уиз до Шарлероа, почти с директно прекачване с Райън до Мадрид. Около обяд сме в Мадрид.

2. Аз лично съм бил в Мадрид, но пропуснах "Прадо", така че това ще ми е основната цел.

3. Вечерта на същия ден с влак отиваме до Валенсия. Нощувка във Валенсия.

4. 24-25.05 имаме два ПЪЛНИ дена във Валенсия. Летим обратно късно на 25 май с директен полет Валенсия - София.

 

Моите интереси са основно музеи, архитектура, църкви, малки улички. Не отказвам и хубава местна кръчма :)

Много точен пътешественик съм - за всичко можете да разчитате на мен и не създавам никакви проблеми.

Ще се радвам ако проявите интерес да ми правите копания и да отидем за три дена до Испания. За всякакви въпроси съм на ваше разположение тук или във ФБ. Профилът ми във ФБ е същия - Камен Костакиев.

 

Поздрави на всички пътешественици :) 

 

П.С До юли имам и други четири маршрута, но те са по - дълги. Умишлено пускам този уикенд маршрут като първо запознанство защото разбирам, че не всеки е свободна професия като мен :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 10 часа, abettor каза:

два ПЪЛНИ дена във Валенсия

Красавицата на Испания. Бих я видяла отново, но няма как да се организирам с оглед начертани вече пътувания в периода. Не мога да проверя сега, но мисля, че и билетите ще са проблем заради малко оставащото време. Ако пуснеш по-отрано, може да се включа при други пътувания. Поздрави и хубави емоции!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.