Прескочи до съдържание

Пътуване до Уругвай


Препоръчани мнения

Бисер Христов

Здравейте магеланци,

Надявам се , че сте в добро здраве и бодър дух:)

Казвам се Бисер Христов и от доста време мисля да посетя Уругвай с моята съпруга за да видим как протича живота там. До момента сме посетили над 50 държави, но интереса ни към Уругвай е специален, защото ни харесва идеята да живеем там. Знам, че без да го видим и усетим звучи малко наивно, но затова и пиша тук.

Ще пътуваме от 5-ти до 13-ти Юни и основно ще бъдем в Монтевидео и Пунта дел Есте.

Надявам се да  открия българи, който живеят там и може да ни разкажат за живота в Уругвай, защото имам намерение да започна бизнес и евентуално да се пренесем трайно в тази държава.  

Моля, ако някой има идея или съвет да сподели.

Благодаря,

Поздрави и хубав ден!

Бисер 

Връзка към мнение

Здравей, Бисер и добре дошъл! 

Помня, че преди време във форума една дама постави същия въпрос и имаше същата цел - да остане да живее там. Нямам идея, в крайна сметка, дали тя си реализира желанието. 

Надявам се някой от модераторите да открие темата и да пусне линк. 

Връзка към мнение

Здравей, дамата наистина не дописа темата си, но сигурно ще бъде полезна за теб с мненията.

 

Не съм модератор:yes:, а нещотърсач:girl_smile:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А откъде се зарибявате за Уругвай? И защо точно Уругвай?

Ще ми е интересно като отидете на място дали ще ви хареса толкова, че да останете. Лично на мен 2 дни там ми бяха досаттъчни.

Връзка към мнение
Бисер Христов

След пътуването ще изпратя моето мнение. Иначе държавата се описва, като спокойна, с ниско ниво на престъпност и корупция и хубав климат.

Поздрави,

Бисер

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.