Прескочи до съдържание

WestJet Christmas


mitaka

Препоръчани мнения

Оффф тая реклама стана малко като филма "Love Actually" от далечната вече 2003-та.

Наще телевизии се усетиха 5-6 години по-късно, и го излъчиха покрай нова година някъде 2008-2009. Първи май бяха БНТ. На следващата година пак БНТ и май bTV или NOVA, и на по-следващата между Коледа и Ивановден вече беше дежурен и в четирите национални ефирни телевизии плюс няколко кабеларки. И така следващите 2 години мисля, че само по радиото не го даваха.

С тази реклама се получава подобна истерия. От три дена не остана форум, който съм посетил, и в който да няма поне една тема с рекламата на канадците. Само в нашия вече са две. :)

Нали и най-хубавата манджа като се яде всеки ден - писва (историята с Наполеон и войника).

Въпреки това идеята е много хубава! И на филма, и на клипа! Спор няма.

 

(Роуън Аткинсън с брилянтно изпълнение, както винаги.)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Разочарован съм от материализма на хората. Аз бих поискал Снежанка до изтичане на коледните празници :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

..Аз бих поискал Снежанка до изтичане на коледните празници :)

Само за коледните празници?

И да я оставиш да скучае цяла година чак до другата Коледа? :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз бих поискал Снежанка до изтичане на коледните празници :)

 

Мани я тая студенокръвната, дай некоя засукана мулатка по-добре... :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мани я тая студенокръвната, дай некоя засукана мулатка по-добре... :P

Мулатките вече даже и президентите не ги щат, искат със северни жени, па макар и студенокръвни ;)

(за справка виж съседната тема )

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мулатките вече даже и президентите не ги щат, искат със северни жени, па макар и студенокръвни ;)

(за справка виж съседната тема )

 

Президентите не разбират от жени, това го знае всяко хлапе и....................онази кифла Люински дори... :lol:

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.