Прескочи до съдържание

От летище Тбилиси до Ереван


Lorette

Препоръчани мнения

Здравейте! Тези от вас, които са пътували из Грузия и Армения бихте ли ме посъветвали? Планирам обиколка на Грузия и Армения през юли края. Ще кацна на летище Тбилиси и оттам веднага заминавам за Ереван. Трябва ли да ходя до града Тбилиси или има транспорт на летището до Ереван? Тбилиси ще разглеждам на връщане към България. 

Връзка към мнение

Според този линк https://www.rome2rio.com/map/Tbilisi-Airport-TBS/Yerevan  трябва да се отиде до града.

Пряка връзка има само  между летищата на двата града. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
На 30.05.2019 г. в 14:44, Lorette каза:

Здравейте! Тези от вас, които са пътували из Грузия и Армения бихте ли ме посъветвали? Планирам обиколка на Грузия и Армения през юли края. Ще кацна на летище Тбилиси и оттам веднага заминавам за Ереван. Трябва ли да ходя до града Тбилиси или има транспорт на летището до Ереван? Тбилиси ще разглеждам на връщане към България. 

Georgian Airways много често продават еднопосочни билети Тбилиси-Ереван за около €40-50 евро. Огледай конкретно за твоите дати, това може да ти е доста по-удобен вариант на неособено висока цена.

Връзка към мнение

От летището на Тбилиси вземам автобус 37 до метро станция Исани и от там автобус 71 до Opposite to R. Holdbrooke Street 13. От там имам 15 мин пеш до автогара Ортачала, от където вземам автобус до Ереван. Пътят е 5 часа. В Ереван слизам на автогара Киликия. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.