Прескочи до съдържание

Идеи за лятна почивка


Препоръчани мнения

Здравейте,

Нещо се лутам и немога да избера къде на море🙂 Идеята е за плажна дестинация, като времето е м.Август или след 15 Септември за около две седмици.Бюджет 3000лв. Идеи, благодаря предварително!

Връзка към мнение
20 minutes ago, Goal & Boss said:

За колко души? С 3000 лева сам можеш да стигнеш и до Австралия, с малко късмет и известни компромиси.

За двама, забравих да спомена.

Мислех за Крит, но не намирам изгодни билети, Португалия( Фаро и околности), но водата е студена за мен. а за тези пари това:https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-10-night-stay-in-top-rated-hotel-in-phuket-peak-season-flights-from-london-for-only-346/.

Да спомена, че летим от Лондон

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това местенце в Пукет ми си види мизерийка, не ми изглежда подходящо за ваканция, еле пък двуседмична. Бюджет от 3000лв за двама и то за две седмици , ще е с много големи компромиси.

Изгодни билети за август или септември от Лондон, може да има само за места, които “не стават” по това време ...

Връзка към мнение
8 hours ago, stanislavpp said:

Това местенце в Пукет ми си види мизерийка, не ми изглежда подходящо за ваканция, еле пък двуседмична. Бюджет от 3000лв за двама и то за две седмици , ще е с много големи компромиси.

Изгодни билети за август или септември от Лондон, може да има само за места, които “не стават” по това време ...

Ама много си прав, напълно съгласен. Бюджета е такъв защото февруари , март догодина ще се ходи или Малдиви, Сейшели или Мавриций а защо не пак Кариби. Или ще намаля дните или ще се ходи до Крит с компромиси. Поздрави!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.