Прескочи до съдържание

Кола под наем за Южна Африка


Препоръчани мнения

Търся из сайтове кола под наем за ЮАР и засега най-евтиното което намирам е през ryanair и за 20 дни е 310лв.

Мисля да направя застраховка в Worldwide Insure за още около 50-60 паунда....

Като цяло вече 5-6 пъти гледам цени за различни дестинации и през ryan цената винаги е доста по-ниска....някой знае ли място от където може да е по-евтино?

Става дума за дати 21.06-10.07

Връзка към мнение
На 12.06.2019 г. в 18:30, Grishkata каза:

Търся из сайтове кола под наем за ЮАР и засега най-евтиното което намирам е през ryanair и за 20 дни е 310лв.

Мисля да направя застраховка в Worldwide Insure за още около 50-60 паунда....

Като цяло вече 5-6 пъти гледам цени за различни дестинации и през ryan цената винаги е доста по-ниска....някой знае ли място от където може да е по-евтино?

Става дума за дати 21.06-10.07

Проверяваш rentalcars.com, ryanair, economycarrentals и колкото други брокера се сетиш и гледаш къде ти е най-евтино. Силно вероятно на всички места цените да са еднакви. Нещо може да се спести, ако има някоя местна малка фирмичка, която не присъства в тия портали, но трябва да е много препоръчвана, че иначе може да се вкараш във филм. 15лв на ден за кола хич не ми се виждат много, дори и за без застраховка. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.