Прескочи до съдържание

Екскурзия през септември


варненска пътешественичка

Препоръчани мнения

варненска пътешественичка

Здравейте 🙂 , търся си компания за екскурзия около почивните дни в началото на септември.

 

Не съм избрала конкретна дестинация, знам само, че не ми се ходи в Италия, Испания, Франция, Гърция и скандинавските страни, понеже съм била там много пъти и съм разгледала доста.

 

Обичам да обикалям и да разглеждам всякакви нови неща ( колкото повече, толкова по-добре 😄 ), така че не ми се ходи на нещо, което е като почивка с лежане край басейни и шопинги по молове и т.н.

 

Ако някой също си търси компания за нещо такова, ще се радвам да пише. 😊

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравей, мисля да ходя през септември до Ирландия. Ако проявяваш интерес пиши и ще се запознаем.  По принцип пътувам сам но не отказвам компания.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
Пътешественик с кола

Привет! 

Приблизителен маршрут: Сегед - Виена - Залцбург - прохода Гросглотнер и през Словения обратно в България. 

Дати от 14-15.09 до следващия уикенд. 

Връзка към мнение
преди 47 минути , Пътешественик с кола каза:

Привет! 

Приблизителен маршрут: Сегед - Виена - Залцбург - прохода Гросглотнер и през Словения обратно в България. 

Дати от 14-15.09 до следващия уикенд. 

С flixbus има директна линия София- Сегед, цена в едната посока 39.99 лв. Аз мисля да ходя там на 21-22-23 септември.

Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...
На 23.06.2019 г. в 10:29, варненска пътешественичка каза:

Здравейте 🙂 , търся си компания за екскурзия около почивните дни в началото на септември.

 

Не съм избрала конкретна дестинация, знам само, че не ми се ходи в Италия, Испания, Франция, Гърция и скандинавските страни, понеже съм била там много пъти и съм разгледала доста.

 

Обичам да обикалям и да разглеждам всякакви нови неща ( колкото повече, толкова по-добре 😄 ), така че не ми се ходи на нещо, което е като почивка с лежане край басейни и шопинги по молове и т.н.

 

Ако някой също си търси компания за нещо такова, ще се радвам да пише. 😊

Здравей, намери ли къде да пътуваш почивните дни началото на септември? защото и аз търся подобно.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.