Прескочи до съдържание

Мобифон в Истанбул


Вики

Препоръчани мнения

преди 4 минути , Goal & Boss каза:

на добра цена към Турция.

Виваком предлагат за Турция роуминг от 5лв/ден. Трябва да ви го активира оператор.  За Гърция е по тарифата за ЕС.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
36 minutes ago, Вики said:

 

български мобифон

Само да уточним - мобифон е аналогов мобилен телефон, който се ползваше преди около 20 години. 

Сигурно ли е, че говорим за такова чудо? Не мисля, че в БГ тази технология се поддържа ...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, jorocontrola каза:

Само да уточним - мобифон е аналогов мобилен телефон, който се ползваше преди около 20 години. 

Сигурно ли е, че говорим за такова чудо? Не мисля, че в БГ тази технология се поддържа ...

Вики споменава във въпроса си сим-карта, което означава, че не ползва от онези аналоговите мобилни телефони.

Иначе мобифон идва от "мобилен телефон" и в никакъв случай не означава че задължително телефонът е аналогов. Иначе в кръга на шегата, никъде по света не съм чул на мобилните телефони да им казват GSM-и както в България. Явно нашето технологично ниво е топ. 😀 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 22 часа, jorocontrola каза:

Само да уточним - мобифон е аналогов мобилен телефон, който се ползваше преди около 20 години. 

Сигурно ли е, че говорим за такова чудо? Не мисля, че в БГ тази технология се поддържа ...

Да, имах предвид, съвременен мобилен телефон, iPhone, etc.

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.