Прескочи до съдържание

Кой е любимият ви самолет?


Oshko

Препоръчани мнения

Последният самолет, на който се изкефих беше един Canadair Regional на Lufthansa (MUC-SOF) - много добре се усети тягата и ускорението при излитане.

А и седях по-напред и шума почти го нямаше.

Иначе много съм се кефил на полета Мюнхен-Болоня на Air Dolomiti (с АТR 42). Прелита над Алпите и е много красиво (а и лети по-ниско от големите самолети), стюардесите бяха единия път много готини, а и когато седнеш по-назад шумът не е чак толкова брутален.

Абе имат си очарование малките самолети. Сега гледам че Еър Доломити започват да заменят АТР-ите с Ембраери, така че Алпите ще ги гледат хората по-отвисоко.

Какво да се прави - прогрес.

Връзка към мнение

Любимият ми самолет от тясно фюзелажните е А320. Просто не съм летял с широкофюзелажен. А от близкото минало Ту154. Още като малък летях с ту134 и като се качих на новичък 154 на Аерофлот много се изкефих. Самолета беше тих, няма никакви претрепвания от турболенции. Този самолет ще ми остане любим, макар че вече не  бих се качил на него понеже машините  от този модел са вече дооооооооста стари. 

Връзка към мнение

Работният кон МD-80 е на първо място. Бае 146 като цяло и най-вече удобството на бизнес  "фотьойлите ", разбира там където ги има. :)

 

 

264837_1788610397847_2383090_n.jpg

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.