Прескочи до съдържание

Нужда от помощ за пренасяне на ваксина до Лондон


Препоръчани мнения

Здравейте,


Мой приятел в Лондон си има своите здравословни проблеми. Баща му иска от тук да му прати противоракова ваксина, но не знае как. Куриерските фирми са се отказали да го пренесат. Доколкото попитах на летища и авиокомпании, няма проблем за пренасяне, съвсем легално си е, но проблемът е, че няма да пътувам натам в следващата половин година.

 

Дали случайно някой няма да пътува натам и ще може да помогне?

 

Става въпрос наистина за противоракова ваксина, която трябва да стигне до Лондон.

 

Поздрави!

 

 

Връзка към мнение

Напиши и обема и има ли евентуално документи доказващи произхода и съдържанието на ваксината (фактура, рецепта и т.н.) Ако е под 100 милилитра може и ръчен багаж да се пренесе, но над 100 милилитра е по сложно.

 

Ако не намериш човек, който да пътува сега, може да се опиташ да предложиш билет за отиване и връщане в един ден до Лондон. За подобни авантюри ще се намерят доста магеланци.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 45 минути , MARTiNSHO каза:

Здравейте,


Мой приятел в Лондон си има своите здравословни проблеми. Баща му иска от тук да му прати противоракова ваксина, но не знае как. Куриерските фирми са се отказали да го пренесат. Доколкото попитах на летища и авиокомпании, няма проблем за пренасяне, съвсем легално си е, но проблемът е, че няма да пътувам натам в следващата половин година.

 

Дали случайно някой няма да пътува натам и ще може да помогне?

 

Става въпрос наистина за противоракова ваксина, която трябва да стигне до Лондон.

 

Поздрави!

 

 

Вероятно има определена температура за съхранение, което е важно да се спази. Може би Мари Шери ще помогне със съвет.

Връзка към мнение

Със сигурност не е над 100 милилитра, защото аз дори не мога да си представя що за човек може да поеме такова нещо.

Ще поразпитам за документи и т.н. и ще напиша. Благодаря!

Връзка към мнение
1 minute ago, MARTiNSHO said:

Със сигурност не е над 100 милилитра, защото аз дори не мога да си представя що за човек може да поеме такова нещо.

Ще поразпитам за документи и т.н. и ще напиша. Благодаря!

Над 100 милилитра в ръчен багаж трябва доста да се разправяш за да го пренесеш. Със сигурност ще искат документи..

 

Аз имам и леки съмнения за това що за противоракова ваксина е това, защото до колкото знам все още няма одобрена такава ваксина, освен срещу косвени причинители на рак, като ваксината срещу HPV. В такива случаи човек естествено се хваща за всяка сламка 😞

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 минути , Topfly каза:

Над 100 милилитра в ръчен багаж трябва доста да се разправяш за да го пренесеш. Със сигурност ще искат документи..

 

Аз имам и леки съмнения за това що за противоракова ваксина е това, защото до колкото знам все още няма одобрена такава ваксина, освен срещу косвени причинители на рак, като ваксината срещу HPV. В такива случаи човек естествено се хваща за всяка сламка 😞

Има за малките момичета за защита от човешки папилом вирус, срещу рак на шийката, която препоръчват да се постави преди започване на п.ж.

Връзка към мнение
2 minutes ago, Дани Магелани said:

Има за малките момичета за защита от човешки папилом вирус, срещу рак на шийката, която препоръчват да се постави преди започване на п.ж.

Точно това е HPV (Human Papillomavirus). Тази ваксина обаче предотвратява косвено образуването на рак. За вече съществуващо раково заболяване до колкото знам има само тестове, но няма одобрена ваксина.

Връзка към мнение

Със сигурност има начини и с нормалните куриерски фирми. За кучето ми от ветеринарния кабинет са пращали кръв и сме получавали обратно серуми против алергия, мисля че ползваха TNT. Няма да е евтино, но има начини. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.