Прескочи до съдържание

Мартиника / Гваделупе и ?Барбадос - Септември 2019


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Наскоро се оказа, че за едно такова пътуване съм сам. Някой ако му се идва - да заповяда. Играя го бюджетно. 3ти до 27ми Септември с директни полети от Париж. Няма фиксирана програма все още, но островите ще ги прескачам със самолет или с ферибот. Спането го гледах, че не е скъпо. Само нямам билети до Париж, че нещо е бая скъпо сега.

 

Иначе планът е да се обикалят готини плажове със скутери.

 

За себе си мога да кажа, че съм пич. Обикалям си постоянно като заклет магеланец. На 26 съм , слушам електронна музика и имам книжка. Обичам да спя, обичам парти, но не ми пречи и да се излежавам. Май мога и снимка да кача, ама много ще заприлича на друг тип обява.

 

Ако някой се интересува - може да ми драсне съобщение.

 

Поздрави!

 

 

  • Харесвам 1
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, MARTiNSHO каза:

Здравейте,

 

Наскоро се оказа, че за едно такова пътуване съм сам. Някой ако му се идва - да заповяда. Играя го бюджетно. 3ти до 27ми Септември с директни полети от Париж. Няма фиксирана програма все още, но островите ще ги прескачам със самолет или с ферибот. Спането го гледах, че не е скъпо. Само нямам билети до Париж, че нещо е бая скъпо сега.

 

Иначе планът е да се обикалят готини плажове със скутери.

 

За себе си мога да кажа, че съм пич. Обикалям си постоянно като заклет магеланец. На 26 съм , слушам електронна музика и имам книжка. Обичам да спя, обичам парти, но не ми пречи и да се излежавам. Май мога и снимка да кача, ама много ще заприлича на друг тип обява.

 

Ако някой се интересува - може да ми драсне съобщение.

 

Поздрави!

 

 

Аз съм там Март. Къде намери не скъпо спане? В Мартиника най-евтино намерих хостел в столицата (който ама хич не ми се струва евтин), а за Гваделупа през Airbnb ( намерих поносима стая в Госие )

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.