Прескочи до съдържание

Заслужава ли си инклузива в ММЦ Приморско през лято 2019 г.


Адриан ХН

Препоръчани мнения

Здравейте, 

Миналата година си изкарахме една страхотна седмица във Вили Холидей в ММЦ Приморско. На много места сме били на ол инклузив изхранване по българското Черноморие и с ръка на сърцето мога да кажа, че в комплекса на ММЦ-то е най-добре. Или поне до миналата година......Останахме неприятно изненадани, че от това лято е направено разделение в ресторанта като са обособени две зали - първи и втори етаж, без връзка по между им. Настанените във всички вили и бунгала трябва да се хранят на първия етаж, наречен ресторант Ропотамо, а настанените в хотела на втория етаж, наречен ресторант Форест Бийч. Предишните години нямаше такова разделение и всеки сядаше, където намери място, храната беше една /а тя е великолепна/, децата си играеха навсякъде, баровете бяха достъпни. От комплекса ми обясниха, че това е направено да не се струпват хора, но и..........все пак цената е различна. Т.е. в мен остана съмнение, че качеството на услугата за хората от вилите и бунгалата ще е различна. Пък и да си вземем нещо за пиене трябва да излезем чак на пулбара.

Та искам да попитам, ако някой е ходил там тази година и може да направи сравнение с предишните да каже как е, защото сме на кантар да анулираме резервацията. Все още можем да го направим безплатно.

Връзка към мнение

Аз от 22 години не съм почивал на българското Черноморие с изключение на 5 дни преди 5-6 години, което затвърди мнението ми.

Разбира се, всеки има право да почива където си пожелае.

 

Позволявам си да пиша тук, само защото ми е любопитно. - колко струва такава почивка в ММЦ Приморско.

 

 

От сърце Ви желая приятна почивка.

:smile:

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , ven62 каза:

Аз от 22 години не съм почивал на българското Черноморие с изключение на 5 дни преди 5-6 години, което затвърди мнението ми.

Разбира се, всеки има право да почива където си пожелае.

 

Позволявам си да пиша тук, само защото ми е любопитно. - колко струва такава почивка в ММЦ Приморско.

 

 

От сърце Ви желая приятна почивка.

:smile:

 

Благодаря! Имаш право за нашето Черноморие. Може би и ние ще направим така. Иначе цената е добра 750 лв. за 6 нощувки, но не е там проблема. Просто искам да разбера какво ще получим срещу тази цена. Да не би да има и други изненади........иначе се сърдят като им кажеш, че никога няма да се научат на туризъм и затова има такъв отлив от нашите курорти.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.