Прескочи до съдържание

Zdraveite, az sym Buda


Препоръчани мнения

Дани Магелани

Ако това  наистина е Буда, ще е добре магеланецът, който му е помогнал при регистрирането тук, да го потвърди.

Имахме няколко трола вече. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Той е. Аз го регистрирах даже, но ще трябва да пишете на английски, защото иначе няма да ви разбере. Сам пожела да има акаунт тук. 

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към мнение
Дани Магелани

Браво! Форумът става интернационален. Няма негова снимка и за това съм подозрителна.

Добре дошъл, Буда! Време е да започнеш да учиш български език.

  • Харесвам 4
  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Добре дошъл и Welcome, Buda 🙂

 

За останалите - ще видим по какъв начин и дали Буда ще участва активно в дискусиите. Ще се разберем допълнително. @Христиан - дай някакъв имейл (ама директно с него, не на фирмата и т.н.) или нека той пише на admin в magelanci.com 

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Миналото лято ползвах услугите му по препоръка на съфорумци. След като той ме пита дали са го препоръчали от Магеланци, аз му казах, че той е нещо като частен шофьор на форума... А конкуренцията там е жестока! Та лошо няма - добър е, точен е, и така...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Hi Buda!

It's Marina from Japan, do you remember me? Hope you and your family are well, warm regards from all 5 of us!

Welcome to our forum.

We hope to visit Bali again and have the pleasure to have you as our guide - again! Until next time!🙂

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.