Прескочи до съдържание

Малко чат и страшния бухал в профилната снимка на Elena :)


captain_oveur

Препоръчани мнения

Първа тема чета и ме провокираш веднага :) Недей с лошо към всички оферти за ранни записвания, защото за втора година си планирам морето от рано и така си спестявам една добра за мен сума.Просто трябва повече ровене за да намериш нещо, което наистина да си струва - мисля, че не ти е чуждо това упражнение :)

 

Много лошо гледа това добиче на снимката! Направо страх ме хвана!

Връзка към мнение

Само няма да се обиждаме! Това съм аз в целия ми блясък и красота :)

 

Ма то блясък, то красота...! То името еленско, снимката - пилешка, титлата... айде, да забравим за титлата! Думи нямам! B)

Редактирано от captain_oveur
Връзка към мнение

Ма то блясък, то красота...! То името еленско, снимката - пилешка, титлата... айде, да забравим за титлата! Думи нямам! B)

Помня аз, че имаме една бъдеща уговорка на някое летище, където да разискваме феминизма или както се пее в една любима моя песен "да решим световните проблеми" - гледай да си възвърнеш дотогава думите, че хич не обичам да си приказвам сама ;)

Връзка към мнение

Помня аз, че имаме една бъдеща уговорка на някое летище, където да разискваме феминизма или както се пее в една любима моя песен "да решим световните проблеми" - гледай да си възвърнеш дотогава думите, че хич не обичам да си приказвам сама ;)

 

За феминизъма се разбрахме кога ще говорим, ама сега бързам да изложа в писмен вид нашта рецепта за семейно щастие вкъщи: когато с жена ми мислим различно - на нейното е; когато мислим еднакво - на мойто е. Да ти кажа, системата работи!

 

:)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За феминизъма се разбрахме кога ще говорим, ама сега бързам да изложа в писмен вид нашта рецепта за семейно щастие вкъщи: когато с жена ми мислим различно - на нейното е; когато мислим еднакво - на мойто е. Да ти кажа, системата работи!

 

:)

:D поздравления, намерил си формулата за идеалния семеен живот.

Връзка към мнение

Това клонче ще го пратя към "Общи приказки" съвсем скоро, чисто информативно и следващия път нещо ако ви изчезне да си го търсите там :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това клонче ще го пратя към "Общи приказки" съвсем скоро, чисто информативно и следващия път нещо ако ви изчезне да си го търсите там :)

Видя ли сега капитане? заради тебе ни се скараха....

Връзка към мнение

Видя ли сега капитане? заради тебе ни се скараха....

 

Аз мисля, че домакинът беше така любезен да ни предостави отделно сепаре :)

 

Впрочем аз първо те потърсих в раздела с представяния, но ти не си благоволила да се отбележиш там, така че прибегнах към план "Б". Не мога да ги разбера тия хора, дето като влязат, не кажат едно "добър ден, аз съм еди-кой си" и така...

 

:)

Редактирано от captain_oveur
Връзка към мнение

Аз мисля, че домакинът беше така любезен да ни предостави отделно сепаре :)

 

Впрочем аз първо те потърсих в раздела с представяния, но ти не си благоволила да се отбележиш там, така че прибегнах към план "Б". Не мога да ги разбера тия хора, дето като влязат, не кажат едно "добър ден, аз съм еди-кой си" и така...

 

:)

Е ти не знам дали разбра ама аз се оплетох много здраво вчера и хич и не знам къде е тоя раздел :) Та официално :Добър ден, капитане. Аз съм Елена ;)

Връзка към мнение

Е ти не знам дали разбра ама аз се оплетох много здраво вчера и хич и не знам къде е тоя раздел :) Та официално :Добър ден, капитане. Аз съм Елена ;)

 

:D :D

Хайде сега обиколи и другите да им кажеш добър ден, пък аз ще вървя по теб да се хиля! :D :D :D  Иначе: добър ден, Елена, аз съм капитанът :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами да, закъсня с представянето: Георги раздаде магнитчетата вече :P  Ето тук е разделът:

 

http://magelanci.com/forum/20-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5-%D0%B4%D0%BE%D1%88%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B5/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами да, закъсня с представянето: Георги раздаде магнитчетата вече :P  Ето тук е разделът:

 

http://magelanci.com/forum/20-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5-%D0%B4%D0%BE%D1%88%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B5/

 

 

А не се съмнявам, че е раздал магнитчета :D Само това е дебнал

 

Вие двете...  :lol:

Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...

Аз тука искам само да попитам: Елена къде ти отиде бухалчето? :)

Каква суперска темичка сме си имали.... Елена, Елена... големия кораб, ще мине ли, няма ли? 

:P  :P  :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Така е, Ленче, така е:

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=161&v=MqBNSMbEzI0

 

Както виждаш - много сме, силни сме! :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз си мислех, че ще се зарадвате на изтупаната тема от прахта, а вие започнахте с любовните обръщения веднагическиииии.. .:) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.