Прескочи до съдържание

Пътуване до Любляна след отмяна на линията на Flixbus


Препоръчани мнения

преди 9 часа, master_of_germs каза:

От мястото на събитието. Даже и лек автомобил не пращат в София. Реших да проверя, какво става на Автогара Сердика. Фликсбусът към Загреб, Любляна и Мюнхен го НЯМА. Чакат четирима души и са бесни, защото вчера също е нямало автобус, а те са имали билети и са им казали, че ги оставят за днес. Звъняха на съпорта, бесни. Отначало им казаха, че пак ги оставят за следващ ден. Накрая се съгласиха, ако хората си намерят билет с друга компания, да им възстановят разходите за билетите. На флоренция бус рейсът им е утре в 14.30 ч. 

Пълно безхаберие... 😮🙄😖

Виждам,че късно се включвам,но ако стигнат до Ниш, оттам може да хванат автобус до Загреб,а Ер Сърбия има промоционални цени  цяло лято от 20евро от Ниш до Любляна, Залцбург и летището, което ще замести Меминген-Фридрих..едикакво си.

От София до Ниш пътуват Матпу в 7:30ч и 19ч.Но всеки автобус пътуващ към Централна и Западна Европа,качва пътници и до Ниш.

И да,това което правят Фликс е скандално.Плачат си за регулация подобна на тази с полетите за обезщетение.То цените им са близки до самолетните.

 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 33 минути , iMari каза:

Виждам,че късно се включвам,но ако стигнат до Ниш, оттам може да хванат автобус до Загреб,а Ер Сърбия има промоционални цени  цяло лято от 20евро от Ниш до Любляна, Залцбург и летището, което ще замести Меминген-Фридрих..едикакво си.

От София до Ниш пътуват Матпу в 7:30ч и 19ч.Но всеки автобус пътуващ към Централна и Западна Европа,качва пътници и до Ниш.

И да,това което правят Фликс е скандално.Плачат си за регулация подобна на тази с полетите за обезщетение.То цените им са близки до самолетните.

 

 

 

 

За съжаление цени от 20 евро от Ниш до Любляна отдавна няма, още повече за близки дати. Гледах ги, тъй като търся как да стигна до Любляна около 16-17 август до към 25 август. Но с тези проблеми с фликсбус, най-вероятно няма да пътувам изобщо. Цената на Флоренциябус е 210 лв двупосочно, което е абсурдно много.

 

Много ми е интересно дали фликс ще покрият билет примерно на Флоренциябус, защото цената с фликс до Любляна е около 110 лв, а с Флоренциябус 210. Дори в делничните дни цената на фликс двупосочно е 80 лв.

 

Днес проверих, че в картата с маршрути на сайта на flixbus вече излизат Загреб, з Любляна, Вилах и Мюнхен, които са по тази линия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 45 минути , mary_shery каза:

За съжаление цени от 20 евро от Ниш до Любляна отдавна няма, още повече за близки дати. Гледах ги, тъй като търся как да стигна до Любляна около 16-17 август до към 25 август.

Това са полетите за август Ниш-Любляна:

119310835_Screenshot_2019-07-31AirSerbia-Izbordatuma(1).png.5fd0b78cd26f2231382c8e02e53b18a0.png

С идриймс членство тези от 23,20 евро излизат малко над 1 евро,а тези от 35 евро - малко под 8 евро🙂

Има вариант за полет до Залцбург- на 9 и 21.08 са по 21,20 евро и от там за 4 часа до Любляна,но пак с Фликсбус.

Връзка към мнение
преди 1 час, mary_shery каза:

търся как да стигна до Любляна около 16-17 август до към 25 август.

Възможен вариант е Ryan до Тревизо на 16.08 - на сайта им цената е 78€ (през ония сайтове може да се свали до 55€)  и от там с автобус на www.drd.si   за 2:30 часа и 20€ до Любляна.  Това еднопосчно.
 
То иначе Adria вече летят директно София-Любляна, ама цените им са доста неприлични, не знам как ги пълнят тия самолети ... :rolleyes:
 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз съм с доста смесени впечатления от Flixbus след вече няколко пътувания и отдавна се чудя какво ги превъзнасяте вече толкова време.  Возят евтино и дотам,  но са ми избор само ако няма накъде другаде. Офтопик съм. 

 

По темата - От Белград показва,  че имат три автобуса дневно по за 20 лв. ,  а съм сигурен че Белград - Любляна има и други опции. 

До Белград знаете как се стига. 

 

@Фил,  според познати словенци, Adria са пред фалит и има много скандали около тях. Държавата ги крепи все още да съществуват. 

 

 

Връзка към мнение
51 minutes ago, Фил said:

То иначе Adria вече летят директно София-Любляна, ама цените им са доста неприлични, не знам как ги пълнят тия самолети ...

Малки са им самолетите.

12:05 Ljubljana Joze Pucnik

Adria Airways (JP324)

Saab 2000

01:40

14:45 Sofia  terminal 2 Sofia

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз съм пътувал от Будапеща до Загреб с Flixbus ,и оттам до Любляна пак с тях.

Сега цените са 20 евро до Загреб и 10 до Любляна.

До Будапеща от София може с тях или самолет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.