Прескочи до съдържание

До Албания с дете с лична карта


Препоръчани мнения

Тъй като явно все още не мога да се оправя във форума (търсих тема, но не намирам), ще задам въпроса си тук и ще се надявам някой да го види и отговори :). Предстои ни пътуване до Саранда, Албания и в сайта на МВнР прочетох, че лица под 18 години пътуват с международен паспорт. Та исках да попитам, ако някой е пътувал до Албания наскоро, така ли е това, или ако детето притежава лична карта може и с нея? Благодаря випредварително!

Връзка към мнение
46 minutes ago, Rossee6 said:

Тъй като явно все още не мога да се оправя във форума (търсих тема, но не намирам), ще задам въпроса си тук и ще се надявам някой да го види и отговори :). Предстои ни пътуване до Саранда, Албания и в сайта на МВнР прочетох, че лица под 18 години пътуват с международен паспорт. Та исках да попитам, ако някой е пътувал до Албания наскоро, така ли е това, или ако детето притежава лична карта може и с нея? Благодаря випредварително!

По принцип до Албания (Македония и Сърбия) се пътува с ЛК. Би трябвало, ако детето има ЛК да може с нея. Тази информация за паспорта и аз съм я чела в сайта на МВнР, но нямам личен опит, тъй като моето дете е под 14.

Връзка към мнение
преди 9 минути , aleksandrina каза:

По принцип до Албания (Македония и Сърбия) се пътува с ЛК. Би трябвало, ако детето има ЛК да може с нея. Тази информация за паспорта и аз съм я чела в сайта на МВнР, но нямам личен опит, тъй като моето дете е под 14.

Човек, който работи на митницата, ни каза, че може с лична карта, но все пак исках да потвърди някой, който наистина е преминал с детето си. Не ми се иска да рискувам да ни върнат след толкова път. Благодаря Ви!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.