Прескочи до съдържание

дневник “ Тми и Аника да дойдът у Пипи удре слет опет.Оплекло квото искъти”


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Да ти кажа и аз моето куче точно в такива "чинии" му сервирам, ама не защото съм напред с материала, а защото като беше по-малко и му станеше скучно и всеки друг "материал" го изяде и изпотроши... може и тези да имат подобни съображения. :grin:

 

Иначе всичко това ми мяза на "Обединените детски заведения" от едно време, но след малко ще дойдат @akair и @Фил , които са по-големи специалисти по тия време или най-малкото имат бая повече опит. :secret:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

@Adventurer На мен тия чинии ми мязат все едно са ги взели от някоя закрита казарма. Което ще рече, че в родната казарма година и половина съм ял само гурмета, особено по времето на Жан Виденов. Що гурме зелен боб съм изял в рамките на 3 месеца, ма то и друго нямаше в артелната. Глад, ама гурме глад.:grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 20 минути , Adventurer каза:

Да ти кажа и аз моето куче точно в такива "чинии" му сервирам, ама не защото съм напред с материала, а защото като беше по-малко и му станеше скучно и всеки друг "материал" го изяде и изпотроши... може и тези да имат подобни съображения. :grin:

 

Иначе всичко това ми мяза на "Обединените детски заведения" от едно време, но след малко ще дойдат @akair и @Фил , които са по-големи специалисти по тия време или най-малкото имат бая повече опит. :secret:

Ми твоето куче, трябна да е много щастливо, че е в крак с модите:dance3:

Според мен, вече се чудят какво да измислят, за да е гурме. Нещо от сорта: " новите дрехи на царя".:girl_sad:

А пък, у селската кръчма, сигурно, цял живот си сервират в такива, щото не се чупят и са, практически, вечни.

преди 15 минути , Йосиф Милчов каза:

@Adventurer На мен тия чинии ми мязат все едно са ги взели от някоя закрита казарма. Което ще рече, че в родната казарма година и половина съм ял само гурмета, особено по времето на Жан Виденов. Що гурме зелен боб съм изял в рамките на 3 месеца, ма то и друго нямаше в артелната. Глад, ама гурме глад.:grin:

И чак сега разбра, че си бил на гурме-служба:crazy::yahoo::crazy:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

@AlexandraKo По добре късно, от колкото никога. :yahoo:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.