Прескочи до съдържание

Мароко в началото на ноември


Sibila

Препоръчани мнения

С голямо удоволствие чета темата и в главата ми изниква въпрос- някой от вас бил ли е в Мароко( предимно Фес и Маракеш ме интересуват) в началото на ноември, времето тогава подходящо ли е за обикаляне? Не ме интересуват плажове, но не ми се иска да се разхождам облечена като ескимо,с тъй като не съм привърженик на студа 🙂

Връзка към мнение
преди 10 минути , Sibila каза:

С голямо удоволствие чета темата и в главата ми изниква въпрос- някой от вас бил ли е в Мароко( предимно Фес и Маракеш ме интересуват) в началото на ноември, времето тогава подходящо ли е за обикаляне? Не ме интересуват плажове, но не ми се иска да се разхождам облечена като ескимо,с тъй като не съм привърженик на студа 🙂

Ние сме били. От 22 октомври до 7 ноември. Чудесно е. И на плаж ходихме.

Нашият топ фаворит си остана пустинята.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Можете ли да ми дадете малко повече инфо за трипа в пустинята? Там ли го резервирахте или преди да тръгнете? С колко нощувки беше? Цена ако е удобно 🙂
Благодаря за отговора!

Връзка към мнение

Ние бяхме в Асил ла Биад. Едно селце в пустинята в района на Мерзуга. Бяхме с кола и сами се трипвахме. Изкарахме две нощи, едната на гости а другата под звездите. На място е пълно с Хамили и Хамилари и всякакви псевдо водачи, е не всички де. Но в Мароко всеки е кандидат да ти вземе парите, няма оттърване. 

Връзка към мнение

Бил съм в периода 10-22 Ноември и времето беше ок.  Денем до 30-ина градуса, вечер за лятно яке,  до море не съм опирал. 

 

Правих четиридневен тур (три нощувки),  до Мерзуга и Загора с тръгване от Маракеш и връщане във Фес. Сега погледнах резервацията - 123€ с 

https://www.igomorocco.com/

Връщането от Мерзуга до Фес самоорганизирано за 8-10€.  Има микробуси, които причакват туристите и правят трансфера,  защото този през агенцията се води private с такси,  и е доста по-скъп. Нямаше смисъл от връщане до Маракеш. 

 

Някой казват, че на място тези турове се намират и по-евтино след кратък пазарлък. Аз резервирах предварително,  но говорих и с хора, които на място бяха платили повече. 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 27 минути , jul каза:

Не се отваря линка. Дай малко повече описание на програмата.

При мен се отваря линка и има инфо за триповете 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.