Прескочи до съдържание

Цена на билет от Aerolineas Argentinas АЕP-FTE-AEP


tougherty

Препоръчани мнения

Здравейте! В края на юли купих 1 двупосочен билет AEP (Buenos Aires Jorge Newberry)- FTE (El Calafate Com.A.Tola) 02.03.2020 - 06.03.2020 за 180Е през jetcost. Трябваше ми и още един билет за същата дата, но реших да се правя на хитрец и да пробвам да сваля цената му по друг начин. В крайна сметка не се получи, но когато след 2 дена проверих в jetcost, цената вече беше 270Е. Общо взето от тогава досега я чакам да падне, а вместо това тя се вдигна до 370Е. Междувременно започнах да следя цените на билетите поединично - АЕР-FTE (трябва ми полет 15.00-18.15) и FTE-AEP (19.05 - 22.00). Цената на втория полет оскъпява общия билет драстично, но в последната седмица и цената на първия полет започна да расте и от 95Е вече е 130Е. Започвам да се чудя дали да не купя FTE-AEP 20.20-23.15 вместо 19.05-22.00, преди и цената на полета от Буенос Айрес да е достигнала някакви космически стойности. В крайна сметка може да пътуваме отделно и да се изчакаме за 1 час на летището ако така ще спестим 150Е. Не мога да разбера обаче логиката на поскъпването - при симулирана покупка и избор на места в еdreams и opodo ми дава, че самолетите са почти празни. Някой знае ли по каква логика образува цените тази авиокомпания и има ли смисъл да чакам бъдещо намаление или цените вървят само нагоре с приближаване датата на полета. Все пак има повече от 5 месеца до тогава. От друга страна вече месец и половина ги следя и не са паднали надолу дори с едно песо.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.