Прескочи до съдържание

Питане относно hotels.com


dinko_pav

Препоръчани мнения

Здравейте,

Нов съм във форума . Имам въпрос относно hotels.com. В момента правя резерваци я на група от 7 човека (6 възрастни и 1 дете на 10 г.) през hotels.com за повече от 10 нощувки.

От сайта получавам информация, че имам 1 нощувка бонус. Въпросът ми е ка се използва тази нощувка? Добавя се към резервацията?! Ако резервацията ми е от 01.11. до 12.11. това означава ли, че автоматично се продължава до 13.11. или трябва да обява предварително в хотела?

Благодаря предварително

Връзка към мнение

Безплатната нощувка е за следваща резервация, като тая безплатна нощувка не е задължително да е за същото място. Изчислява се на база на осреднена стойност за предишните нощувки.

Връзка към мнение
преди 11 минути , dinko_pav каза:

Здравейте,

Нов съм във форума . Имам въпрос относно hotels.com. В момента правя резерваци я на група от 7 човека (6 възрастни и 1 дете на 10 г.) през hotels.com за повече от 10 нощувки.

От сайта получавам информация, че имам 1 нощувка бонус. Въпросът ми е ка се използва тази нощувка? Добавя се към резервацията?! Ако резервацията ми е от 01.11. до 12.11. това означава ли, че автоматично се продължава до 13.11. или трябва да обява предварително в хотела?

Благодаря предварително

Нищо не се добавя, правиш си нова резервация където и когато искаш, и те ти плащат средната стойност на десетте нощувки, останалото ако има си доплащаш.

Само че това се появява след като наистина ти минат десетте нощувки, а не само резервация за тях да имаш.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.