Прескочи до съдържание

Япония през октомври 2019 - 10 дни


Stanka

Препоръчани мнения

Здравейте!

Другия месец искаме да отидем за 10 дни в Япония. Спряла съм се на билети с Asiana през Сеул като на връщане ще останем 3 дни там.

Въпросите ми са:

- възможно ли е да спим само в 2 града, например Токио и Киото и с Japan Rail Pass (едноседмичен) да разгледаме освен тези два града и Осака, Нара, Хирошима и Фукуока. Като последният град не е задължителен.

- къде мога да намеря разписание на влаковете (вече се опитвах, но не успях). 

- ще се радвам за предложения за хотели в двата града, които са на стратегическо място за пътуване с влака. 

- обичам да правя сама планове за пътуванията ни, но за Япония ще бъде много благодарна, ако някой ми изпрати плана си за свое минало посещение на тези градове.

- приемам всякакви съвети и предложения, които ще улеснят престоя ни там.

Благодаря на всички!

Връзка към мнение
преди 14 часа, Stanka каза:

Здравейте!

Другия месец искаме да отидем за 10 дни в Япония. Спряла съм се на билети с Asiana през Сеул като на връщане ще останем 3 дни там.

Въпросите ми са:

- възможно ли е да спим само в 2 града, например Токио и Киото и с Japan Rail Pass (едноседмичен) да разгледаме освен тези два града и Осака, Нара, Хирошима и Фукуока. Като последният град не е задължителен.

- къде мога да намеря разписание на влаковете (вече се опитвах, но не успях). 

- ще се радвам за предложения за хотели в двата града, които са на стратегическо място за пътуване с влака. 

- обичам да правя сама планове за пътуванията ни, но за Япония ще бъде много благодарна, ако някой ми изпрати плана си за свое минало посещение на тези градове.

- приемам всякакви съвети и предложения, които ще улеснят престоя ни там.

Благодаря на всички!

- възможно е да се спи в Токио и Киото и да се видят иззбровените градове без Фукуока, защото няма да остане време за разглеждане.

- Hyperdia , има и много други приложениа. В гугъл мапс също излизат точно разписанията и прехвърлянията.

- и в двата града е добре да сте до JR гара, ако ще ползвате паса.

- буквално всички теми в този раздел са с подробни планове за осъществени пътувания, описани много добре.

- хубав сайт : https://www.japan-guide.com/

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.