Прескочи до съдържание

Old Trafford Манчестър


rdd

Препоръчани мнения

Някой бил ли е на тур на стадиона? Имам затруднения, може ли някой да ми помогне. Искам да купя билети за  Stadium Tour.  Но като избирам, например, 5-ти октомври, 14,30 часа, после в детайлите на билета има изписано 31 октомври. какво означава? Нещо неправилно ли правя? И другото, което не разбрах, как се получават билетите? Изпращат ли се на имейла, с който си направил профила? Не можах да намеря такъв текст. Благодаря много! https://www.eticketing.co.uk/muticketsandmembership/Events?preFilter=32

Ето и картинка от детайлите на билета:

image.png.1a96f66ce510d995241e953c8ef0975b.png

Връзка към мнение

Аз съм купувала и сме го правили .

Сега го проиграх и това излиза:

Untitled.png.097ae1e0e93d32b14160819f3eeda0ec.png

Не знам какво правиш ти.

След това получаваш мейл с поръчката си, която показваш на касата като отидеш , за което ти дават един бадж и влизаш.

 

   

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, rdd каза:

Някой бил ли е на тур на стадиона? Имам затруднения, може ли някой да ми помогне. Искам да купя билети за  Stadium Tour.  Но като избирам, например, 5-ти октомври, 14,30 часа, после в детайлите на билета има изписано 31 октомври. какво означава? Нещо неправилно ли правя? И другото, което не разбрах, как се получават билетите? Изпращат ли се на имейла, с който си направил профила? Не можах да намеря такъв текст. Благодаря много! https://www.eticketing.co.uk/muticketsandmembership/Events?preFilter=32

Ето и картинка от детайлите на билета:

image.png.1a96f66ce510d995241e953c8ef0975b.png

Нищо грешно не правиш.Всичко е описано-датата,часът,цената и колко свободни места остават.Купувай смело!

Връзка към мнение
преди 18 часа, krasen_denev каза:

Нищо грешно не правиш.Всичко е описано-датата,часът,цената и колко свободни места остават.Купувай смело!

Благодаря, но имах предвид, че освен датата и часът излиза и един надпис 31 октомври. Това какво означава? Да не би да означава, че билетите се заплащат до 31 октомври, в случай, че няма наличност в картата, ако е кредитна. И вие разбрахте ли как се получават билетите? Искам да са на имейл. Ето и картинката, с още по-конкретни детайли, преди плащането. В случая съм избрала 6 октомври. 

image.png.11a76ba253ce80d32ab31e24ba868277.png

Връзка към мнение

Здравейте, има ли магеланци, които са купували билети за тур на Олд Трафорд. Много ми е важно, искам да направя подарък, но нямам много опит с такива видове покупки. По-горе съм показала картинка, на това което излиза преди да напиша данните си от картата. Притеснява ме, че аз искам билетите за 6-ти октомври, а има надпис по-горе 31 октомври. Да не сбъркам нещо. Какво означава - 31 октомври. Благодаря, ако има отзовали се да помагат.

Връзка към мнение
преди 23 часа, rdd каза:

И вие разбрахте ли как се получават билетите? Искам да са на имейл

image.png.11a76ba253ce80d32ab31e24ba868277.png

Аз като съм купувала ми пратиха имейл с потвърждение. Към имейла имаше и ваучер. На рецепцията на стадиона по спомен се представяха разпечатани ваучера и имейла.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.