Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Вариант 1 : SOF-FRA-YYZ първата отсечка с Луфтханза, презокеанският с Кондор (на 2 билета)

 

Вариант 2 SOF-WAW-YYZ изцяло с ЛОТ

 

* отзивите за Кондор тук никак не са добри

** за ЛОТ пък имаме личен опит - отмениха полет, премаршрутираха и даже вече изплатиха компенсацията от 600 евро, но условията за дълъг полет не са добри също

 

Цената е без значение, пътуват възрастен+дете

 

Моля, давайте акъл кое да изберем. Не ми харесват и двата, но от тези варианти е изборът.

Връзка към мнение

като качество на услугата не мога да коментирам, но Кондор са част от Томас Кук и в момента карат на мускули (някакъв заем от правителството). Уж Луфтханза се гласят да ги купят, но това е евентуално и в бъдеще време...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Зависи по кое време на годината ще пътувате, но зимата винаги е по-добре полетите да са на един билет - в София има мъгли "като кисело мляко", отменят полети, ...

Луфти щяха да купуват Кондор, но после размислиха. Но после Томас Кук фалира, та не е ясно в момента кой какво мисли 🙂 Единственото ясно е, че за момента Кондор имат ликвидност през заема от правителството. В техните самолети не очаквай много - храна е по-лоша от на Луфти, алкохолът се плаща, ИФЕ-то се плаща, ....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 20 минути , Alexander каза:

Бих избрал ЛОТ със сигурност.

И аз съм с две ръце за ЛОТ макар и да имам само 1 презокеански полет. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много ви благодаря! 
Аз също съм за ЛОТ, но синът ми искаше да се обоснова 🙂 Последно за Кондор бях чела, че ще ги купуват Луфтханза и ми мина през ума, че ако е станало, то тогава може и с тях. 

 

Другата седмица летят.

Пак благодаря! 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.