Прескочи до съдържание

Кола под наем от летище Бергамо?


Препоръчани мнения

Здравейте.

 

През април ми предстои пътуване до Италия за 4 дни, като пристигането е рано сутрин, а връщането на колата ще е последния ден възможно най-късен час. Пътуването ще е до езерото Комо, Портофино и Чинкуе Тере.

 

Молбата ми е да ми препоръчате компания за коли под наем в тази част, както и да споделите вашите впечатления от вече използвани компании.

 

Тази година си изпатих от rentalcars и dollar. Платих си пълна застраховка чрез rentalcars, но при връщане на колата се оказа, че от dollar са ми начислили също застраховка. 

 

Благодаря 🙂

Връзка към мнение

Впечатленията ги има в съответна тема, ползвай търсачката на форума.
 

Всички локални офиси са тип франчайз и нямат много общо помежду си. Аз си набелязвам два-три офиса и избирам  между тях,  след изчитането на  най-пресните им отзиви в гугъл - досега при над 20 наема, нямам нито едно оплакване от доставчик.

 

Успех!

Връзка към мнение
преди 6 часа, PACXA каза:

Здравейте.

 

През април ми предстои пътуване до Италия за 4 дни, като пристигането е рано сутрин, а връщането на колата ще е последния ден възможно най-късен час. Пътуването ще е до езерото Комо, Портофино и Чинкуе Тере.

 

Молбата ми е да ми препоръчате компания за коли под наем в тази част, както и да споделите вашите впечатления от вече използвани компании.

 

Тази година си изпатих от rentalcars и dollar. Платих си пълна застраховка чрез rentalcars, но при връщане на колата се оказа, че от dollar са ми начислили също застраховка. 

 

Благодаря 🙂

Не виждам каква вина имат rentalcars в случая. 

С която и компания да си, винаги трябва да се гледа подробно какво се подписва, иначе може да ти сложат пак нещо.

Връзка към мнение

Може просто да не плащаш застраховка към посредника, а директно

Може и да не ползваш посредник

Може да гледаш какво ти слагат и да откажеш застраховка от доставчика (доставчика не вижда, че вие имате външна застраховка)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ползвал съм AVIS и Europcar без проблеми на летището в Бергамо, не съм ги описал в ревютата че беше доста отдавна. При AVIS дори бях резервирал кабриолет на някаква смешна цена, казаха ми че нямат кабриолети (нещо, с което бях наясно), но ми дадоха Audi на същата смешна цена. Останах доволен. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ние също сме ползвали Avis, освен, че дълго чакахме на опашка / беше през август/, всичко  друго си беше наред. Винаги буквам директно, не през посредник и вземам пълна застраховка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.