Прескочи до съдържание

Андон, който обича да е по пътеките :D


Препоръчани мнения

Здравейте, казвам се Андон, на 27г., от гр. Варна. Обожавам да пътувам, най-вече из България, но и в чужбина - дотук имам 20 посетени държави - 19 в Европа и САЩ. Надявам се до края на годината да станат 25 😉 Започнах да пътувам почти постоянно през последните 3 години - като пукне пролет, почти нямам събота и неделя, в които да си стоя вкъщи. Споделям пътуванията си с моята годеница. Автомобил нямаме, из България се придвижваме с услугите на доброто старо БДЖ и след това доста пеша. Обичам активния туризъм - например да ходя 30км дневно из Рим и  75км сумарно за 3 дни в Барселона е в реда на нещата 😄 Изкачвал съм върховете Мусала и Вихрен в рамките на един ден, първите 8 върха по височина в България за 4 дни през август, бягал съм 76км из Тревненския Балкан за 11 часа, както и други подобни мазохистични неща, част от които описвам в моя травел блог - http://patekite.info/

Следващото ми пътешествие ще е София - Тайланд - Сингапур - Япония - Доха - София, и докато търсех информация за държавите - попаднах на този страхотен форум. 🙂 

  • Харесвам 16
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 19 минути , andongatev каза:

Обичам активния туризъм - например да ходя 30км дневно из Рим и  35км сумарно за 3 дни в Барселона е в реда на нещата 

Хм - @Tonyco

преди 19 минути , andongatev каза:

Изкачвал съм върховете Мусала и Вихрен в рамките на един ден, първите 8 върха по височина в България за 4 дни през август, бягал съм 76км из Тревненския Балкан за 11 часа, както и други подобни мазохистични неща

Да - определено диагнозата е @Tonyco:wink:

преди 19 минути , andongatev каза:

Следващото ми пътешествие ще е София - Тайланд - Сингапур - Япония - Доха - София

Пеша ли това? :wink: Ще ти излезе доста бюджетно - колко $$ ще спестиш от самолетни билети...

 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На ‎14‎.‎10‎.‎2019‎ г. в 23:13, andongatev каза:

Споделям пътуванията си с моята годеница. Автомобил нямаме, из България се придвижваме с услугите на доброто старо БДЖ и след това доста пеша.

Браво!Няма нищо по-хубаво от споделеното пътуване с правилния човек,без значение е превозното средство!

Пожелавам ви чудесни дестинации и прекрасни моменти!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.